اطلاعات جدیدی از بازی Avengers منتشر شد

PC ، PS4 ، Stadia ، Xbox One ، اخبار بازی ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵

اخیرا آقای اسکات اموس (Scot Amos)، رییس استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics)، اطلاعات جدیدی را از بازی Avengers به اشتراک گذاشته است.

وی در مصاحبه با وب‌سایت IGN Italy اظهار داشت:

ماموریت‌های قهرمانان برای بخش تک نفره‌ی بازی در نظر گرفته شده است و در آن بازی‌بازان می‌توانند با استفاده از یک قهرمان خاص، ویژگی‌ها و توانایی‌های آن را ارتقا ببخشند. با پیشروی در بازی، شما می‌توانید ماموریت‌های Warzone را آزاد کنید و در عین حال، هر کدام از ۶ قهرمان به صورت تک نفره و کواپ (تا ۴ بازی‌باز) قابل بازی خواهند بود. تنها محدودیت این است که شما باید قهرمانان مختلفی را انتخاب کنید. همچنین پس از عرضه‌ی Avengers و برای انتخاب‌های بیشتر، قهرمانانی نیز به صورت رایگان به بازی اضافه خواهند شد.

۶ قهرمان معرفی شده در بازی Thor, Iron Man, Black Widow, Hulk, Captain America و Kamala Khan هستند. همچنین به طور کلی، پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی Avengers جنبه‌ی تزئینی دارند.

آقای اموس در ادامه‌ی این مصاحبه، توضیحاتی را در مورد انتخاب‎‌های داستانی و پایان‌های مختلف بازی ارائه داد.

وی اظهار داشت:

بله انتخاب‌ها و پایان‌های مختلفی در بازی وجود خواهد داشت. البته نمی‌توانم بیشتر از این اطلاعاتی را ارائه دهم.

بازی Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و همچنین سرویس گوگل استیدیا منتشر خواهد شد. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از این اثر، مقاله‌ی مرتبط با آن را تحت عنوان «قهرمانان گمنام | ۵ قهرمانی که دوست داریم در Avengers ببینیم»  از طریق نشانی قرار گرفته مطالعه نمایید.

12345678910(14 رای, میانگین آرا 6٫57 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید