نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding هم‌اکنون برای پیش‌خرید در دسترس است

۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

سرانجام امروز بازی Death Stranding رسما برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد. این بازی چندی پیش به طور رسمی برای رایانه‌های شخصی نیز تایید گشت و مشخص شد که در تابستان سال ۲۰۲۰ میلادی برای این پلتفرم عرضه می‌شود. بر اساس اطلاعات ارائه شده، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding در انحصار فروشگاه اپیک گیمز نخواهد بود و هم‌اکنون این عنوان برای پیش‌خرید در فروشگاه استیم نیز در دسترس است.

با توجه به این که شرکت ۵۰۵ گیمز (۵۰۵Games) ناشر Death Stranding برروی رایانه‌های شخصی خواهد بود، شایعاتی مبنی بر انحصاری بودن این بازی در فروشگاه اپیک گیمز منتشر شده بود؛ چرا که آخرین بازی این ناشر یعنی عنوان Control، به صورت انحصاری زمانی برروی لانچر اپیک گیمز عرضه شده است. با این حال، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding به صورت همزمان برروی فروشگاه اپیک گیمز و استیم در دسترس خواهد بود. شما هم‌اکنون می‌توانید با مراجعه به نشانی‌های قرار گرفته بازی را برای رایانه‌های شخصی پیش‌خرید نمایید.

بازی Death Stranding در حال حاضر برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند هایلایت جدید این بازی را مشاهده نمایند. در عین حال، نقدها و نمرات این بازی را نیز می‌توانید از طریق نشانی قرار گفته مشاهده و مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید