بازی جدید The Stretchers هم‌اکنون برروی نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد

۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

در طی اقدامی کاملاً غافلگیر کننده، نینتندو امروز بازی جدیدی را به صورت دیجیتالی منتشر کرد. این عنوان جدید که The Stretchers نام دارد، با همکاری توسعه دهندگان Little Nightmares یعنی استودیوی سوئدی تارسیر (Tarsier Studios) ساخته شده است.

The Stretchers یک بازی سرگرم کننده و جذاب است که برروی ارائه‌ی یک تجربه‌ی Co-Op درگیر کننده تمرکز دارد. در این عنوان، شما باید کنترل دو امدادگر را در اختیار گرفته و بیماران آسیب دیده، ملقب به Dizzies، را با برانکارد به بیمارستان منتقل کنید. شاید ایده‌ی کلی بازی ساده به نظر برسد، اما انتقال این بیماران اصلاً به این آسانی نیست. با توجه به تریلر منتشر شده، بازی‌بازان باید معماهای متعددی را حل کرده و از سد موانع و چالش‌های متنوعی عبور کنند. این‌طور که به نظر می‌رسد، معما‌های بازی به این شکل طراحی شده‌اند تا بازی‌بازان را به همکاری با یکدیگر وادار کنند.

در مقایسه با Little Nightmares، ساخته‌ی جدید تارسیر از استایل هنری شاد و رنگارنگی بهره می‌برد که به خوبی با لحن آن تناسب دارد. همان‌طور که در تریلر مشاهده خواهید کرد، The Stretchers دنیای شلوغ و دیوانه وارتری دارد.

بازی The Stretchers ‌هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. این عنوان تنها به صورت دیجیتالی عرضه شده و در حال حاضر از طریق فروشگاه‌های دیجیتالی مناطق بریتانیا و ژاپن قابل خرید است.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید