ظاهراً آناپورنا اینتراکتیو در هفته‌ی آینده بازی‌های جدیدی را معرفی خواهد کرد

۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵

شرکت محبوب آناپورنا اینتراکتیو (Annapurna Interactive)، ناشر عناوین تحسین شده‌ای نظیر Outer Wilds و What Remains of Edith Finch، به تازگی به احتمال معرفی عناوین جدیدی در هفته‌ی آینده اشاره کرده است.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، توییت اخیر آناپورنا اینتراکتیو اطلاعات مفیدی را در مورد این معرفی‌های جدید در اختیار ما قرار نمی‌دهد، اما باید اعلام کنیم این ناشر هنوز چندین بازی معرفی شده دارد که تاریخ انتشار آن‌ها مشخص نشده است. با در نظر گرفن این احتمال، ممکن است شاهد اعلام تاریخ انتشار بازی‌های Minutes 12 ،The Artful Escape یا Solar Ash Kingdom باشیم. از طرف دیگر، بازی Wattam هم هنوز تاحدودی مرموز باقی مانده است. پس شاید خبر جدیدی از این عنوان جذاب منتشر شود.

در هر صورت، معرفی جدید آناپورنا اینتراکتیو  به احتمال خیلی زیاد طرفداران را راضی خواهد کرد. این شرکت به سرعت به یکی از بهترین ناشران عناوین مستقل تبدیل شده است.  تنها در سال جاری، این شرکت سه بازی تحسین شده و موفق Outer Wilds ،Telling Lies و Sayonara Wild Hearts را برای پلتفرم‌های مختلفی عرضه کرده است. علاوه بر این، ماه آینده نیز شاهد انتشار Wattam خواهیم بود. آناپورنا اینترامتیو کیفیت بالای آثار خود را بارها نشان داده است. حال باید دید که این ناشر محبوب قصد دارد تا چه اطلاعاتی را با طرفداران به اشتراک بگذارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید