Diablo 4 دارای بسته‌های الحاقی مختلف خواهد بود | تایید پرداخت‌های درون برنامه‌ای

۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

به نظر می‌رسد که بازی Diablo 4 قرار است محتویات زیادی پس از عرضه دریافت کند. بسته‌های الحاقی مختلف و البته پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای نیز در بازی حضور خواهند داشت.

توسعه‌دهندگان بازی Diablo 4 قصد دارند تا پس از عرضه‌ی این عنوان، به مدت زیادی از آن پشتیبانی کنند. این برنامه با بسته‌های الحاقی مختلف و البته اضافه شدن موارد تزیینی زیاد در قالب پرداخت‌های درون برنامه‌ای صورت خواهد گرفت. البته این امر می‌تواند یک شمشیر دو لبه برای این عنوان باشد: یک لبه می‌تواند پیروزی Diablo 4 را تضمین کند و الحاقیات بازی آن را چندین برابر جذاب‌تر کنند، از طرفی دیگر ممکن است که پرداخت‌های درون برنامه‌ای به کلی اوضاع را خراب کند و Diablo 4 را به اعماق نابودی بکشاند.

وجود بسته‌های الحاقی اصلا مورد غیر منتظره‌ای نبود؛ چراکه پیش از این نیز نسخه‌های مختلف سری Diablo میزبان بسته‌های الحاقی بوده‌اند. حضور پرداخت‌های درون برنامه‌ای نیز امروزه مورد عجیبی نیست، ولی پیاده‌سازی این مورد در یک بازی به عظمت و محبوبیت Diablo 4 بسیار سخت و حساس خواهد بود. امیدواریم که این مورد به خوبی در بازی حضور داشته باشد و همانند بسیاری از عناوین امروزی، شاهد به انحطاط کشیده شدن بازی به واسطه‌ی این مورد نباشیم.

Diablo 4 هنوز در مراحل اولیه ساخت و توسعه قرار دارد و تاریخ عرضه‌ی مشخصی برای این بازی وجود ندارد. این بازی در تاریخ نامشخصی برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. البته بیان شده است که عرضه‌ی این بازی برای سال‌های دور است و در آینده‌ی نزدیک نباید منتظر این بازی باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید