اولین بتل پس بازی Call of Duty: Modern Warfare در ماه دسامبر منتشر خواهد شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

اولین بتل پس بازی Call of Duty: Modern Warfare کمی دیرتر از انتظار فرا می‌رسد اما، اکتیویژن (Activision) تاریخ عرضه‌ی آن را مشخص کرده است.

اکتیویژن گزارش چارک سوم سال مالی ۲۰۲۰ را منتشر کرده است و همانطور که حدس می‌زنید، Call of Duty: Modern Warfare در صدر لیست قرار دارد. اکتیویژن از قبل برنامه داشت تا به جای سیزن‌ پس‌های سابق، رو به انتشار بتل پس به شکل بازی Fortnite بیاورد. حال به گفته‌ی این ناشر، اولین بتل پس بازی با این که کمی دیرتر از انتظار از راه می‌رسد اما، قرار است در دسامبر ۲۰۱۹ منتشر شود.

این ناشر تاکید کرد که با حذف سیزن‌ پس‌ها و افزودن بتل پس و وجود قابلیت بازی میان پلتفرمی، بیش از همیشه دوست دارد تا جامعه‌ی Call of Duty را متحد ببیند. هر چند این ناشر حاضر نشد تا در مورد وجود افت فروش نسبت به سال‌های گذشته که سیزن‌ پس وجود داشت، صحبت کند. اکتیویژن همچنین انتظار دارد تا Call of Duty: Modern Warfare پرفروش‌ترین بازی کنسولی سال باشد و اینکه این بازی نسبت به Black Ops 4، رشد پنجاه درصدی فروش را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی تجربه کرده است. اکتیویژن قول عرضه‌‌ی محتوای رایگان زیادی را برای Call of Duty: Modern Warfare داده است و امروز، در راستای عمل به این قول، نقشه‌های جدیدی را برای بخش چندنفره بازی عرضه کرد.

12345678910(12 رای, میانگین آرا 6٫42 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید