اولین بتل پس بازی Call of Duty: Modern Warfare در ماه دسامبر منتشر خواهد شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

اولین بتل پس بازی Call of Duty: Modern Warfare کمی دیرتر از انتظار فرا می‌رسد اما، اکتیویژن (Activision) تاریخ عرضه‌ی آن را مشخص کرده است.

اکتیویژن گزارش چارک سوم سال مالی ۲۰۲۰ را منتشر کرده است و همانطور که حدس می‌زنید، Call of Duty: Modern Warfare در صدر لیست قرار دارد. اکتیویژن از قبل برنامه داشت تا به جای سیزن‌ پس‌های سابق، رو به انتشار بتل پس به شکل بازی Fortnite بیاورد. حال به گفته‌ی این ناشر، اولین بتل پس بازی با این که کمی دیرتر از انتظار از راه می‌رسد اما، قرار است در دسامبر ۲۰۱۹ منتشر شود.

این ناشر تاکید کرد که با حذف سیزن‌ پس‌ها و افزودن بتل پس و وجود قابلیت بازی میان پلتفرمی، بیش از همیشه دوست دارد تا جامعه‌ی Call of Duty را متحد ببیند. هر چند این ناشر حاضر نشد تا در مورد وجود افت فروش نسبت به سال‌های گذشته که سیزن‌ پس وجود داشت، صحبت کند. اکتیویژن همچنین انتظار دارد تا Call of Duty: Modern Warfare پرفروش‌ترین بازی کنسولی سال باشد و اینکه این بازی نسبت به Black Ops 4، رشد پنجاه درصدی فروش را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی تجربه کرده است. اکتیویژن قول عرضه‌‌ی محتوای رایگان زیادی را برای Call of Duty: Modern Warfare داده است و امروز، در راستای عمل به این قول، نقشه‌های جدیدی را برای بخش چندنفره بازی عرضه کرد.

12345678910(15 رای, میانگین آرا 6٫73 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • m.asd گفت:

  به نظر من بتل پس از لوت باکس هم کثیف تره خیلی. میشه تو بازی با پلی کردن لوت باکس گرفت ولی بتل پس رو فقط باید پول داد در حالت عادی چیز خاصی نصیب آدم نمیشه تو فری پس
  خدا فورت رو لعنت کنه که این بتل پی رو مد کرد

  12Thumb up 13Thumb down
  • sarafraz گفت:

   چی میگی دوست عزیز بتل پس مخصوصا تو خود فورتنایت فقط شامل آیتمای تزیینی تاکید میکنم تزیینی هست که با پلی دادن بیشتر نصیبتون میشه و میتونین اصلا نگیرین هیچوقت و بازم مثل بقیه بازی کنین
   درسته فورتنایت کلی بدی داره ولی دیگه منظقم خوب چیزیه

   12Thumb up 6Thumb down
 • MrHill93 گفت:

  اولین بتل پس در دسامبر و اولین لوت باکس ها در ژانویه یا فوریه Neutral این اکتی ادم بشو نیست ک نیست
  امروزم ۸ گیگ اپدیت داده روز عرضه هم ک ۶۶ گیگ اپدیت Neutral

  11Thumb up 5Thumb down
 • mojtaba_gamer گفت:

  کاش میشد یه بازی آنلاین نه لوت باکس داشته باشه نه بتل پس Pissed Off بسه دیگه این همه لوت باکس و بتل پس و پول و…

  2Thumb up 4Thumb down