میزان فروش بازی‌های Red Dead Redemption 2 و Grand Theft Auto 5 اعلام شد

۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

شرکت تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) در جریان ارائه‌ی آخرین گزارش مالی به میزان فروش برخی از عناوین خود اشاره داشت. به نظر می‌رسد که عناوین Red Dead Redemption 2 و Grand Theft Auto 5 همچنان به فروش بسیار خوب خود ادامه می‌دهند.

بر اساس اطلاعات ارائه شده، بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر نزدیک به ۲۶٫۵ میلیون نسخه فروش داشته است. البته این نکته را باید در نظر داشته باشید که این آمار تا پایان سه‌ماهه‌ی دوم سال مالی جاری در نظر گرفته شده و فروش ماه سپتامبر در اینجا گزارش نشده است. با توجه به این که Red Dead Redemption 2 به تازگی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و همچنین قرار است در ماه آینده‌ی میلادی برروی سرویس گوگل استیدیا نیز منتشر شود، مطمئنا شاهد افزایش چشم‌گیر میزان فروش این بازی خواهیم بود.

در عین حال، فروش خوب بازی Grand Theft Auto 5 همچنان ادامه دارد. شرکت تیک-تو تایید کرد که فروش کلی این بازی در همه‌ی پلتفرم‌ها به ۱۱۵ میلیون نسخه رسیده است. طبق گزارش این شرکت، فروش بخش داستانی Grand Theft Auto 5 و  GTA Online فراتر از حد انتظارات آن‌ها بوده است.

بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

نظر شما در خصوص میزان فروش این دو بازی چیست؟ لطفا نظرات و دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید