آپدیت بزرگ بازی Ghost Recon Breakpoint این ماه عرضه خواهد شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

با توجه به اعتراضات شدید علیه‌ عرضه‌ی ضعیف و مشکل‌دار بازی Ghost Recon Breakpoint، یوبی‌سافت (Ubisoft) دو آپدیت بزرگ و حجیم را در این ماه برای این بازی منتشر خواهد کرد.

اولین آپدیت از این دو، هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد. تاریخ عرضه‌ی دقیق این آپدیت ۱۲ نوامبر (۲۱ آبان‌ماه) است. این آپدیت که نسخه‌ی ۱٫۰۳ است، مشکلات عدیدی از جمله ارسال پهپادها، نرخ تیراندازی، اعلان‌های پایان ماموریت و موارد دیگری را اصلاح خواهد کرد. جزئیات بیشتری از این آپدیت، هنگام نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی آن، اعلام خواهد شد. همچنین این آپدیت شامل دو ماموریت Faction جدید خواهد بود که یکی از آن‌ها، A Deadly Trap (یک تله‌ی مرگبار) نام دارد. در این ماموریت ویروسی به جزیره حمله کرده است و شما باید به ساکنان آن کمک کنید تا با جمع‌آوری منابع کافی، بتوانند دوام آورند. نام ماموریت دوم Whistleblower (افشاگر) است و در آن، نام چند شورشی لو رفته است. حال وظیفه شما این است که با کمک به این شورشی‌ها، جلوی مرگ حتمی آن‌ها را بگیرید.

اواخر ماه نوامبر نیز آپدیت ۱٫۰٫۳٫۱ بازی عرضه خواهد شد تا باگ‌های دیگری را رفع کند و بازی را بهبود ببخشد. همچنین یوبی‌سافت یک نظرسنجی در جامعه‌ی Ghost Recon برگزار خواهد کرد. این نظرسنجی جهت این است که بازی‌بازان بتوانند نظرات خود را در مورد بازی بیان، و به گفته‌ی یوبی‌سافت شکل آینده‌ی مجموعه را مشخص کنند. یوبی‌سافت ماه گذشته اعلام کرد که استقبال از Ghost Recon Breakpoint چه از لحاظ هنری و چه تجاری، پایین‌تر از حد انتظاراتش بوده است. همچنین این شرکت قول داد تا هر چه سریع‌تر به رفع اشکالات بازی بپردازد. همین هفته‌ی گذشته، تیم توسعه‌ی بازی در نامه‌ای به بازی‌بازان، خبر از تغییراتی عظیم در گیم‌پلی بازی داد. بازی Ghost Recon Breakpoint هم‌اکنون برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را با عنوان «ارواح نمی‌میرند، گرگ‌ها شاید | نقد و بررسی بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint» به قلم محمد آریامقدم مطالعه کنید.

12345678910(9 رای, میانگین آرا 3٫33 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید