آمار جدیدی از فروش بازی Borderlands 3 منتشر شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

سازندگان Borderlands 3 که این روزها مشغول انتشار اخبار زیادی از این بازی هستند، امروز هم آمار دیگری از فروش این عنوان جذاب را در دسترس طرفداران قرار دادند. ظاهرا این آمار از نگاه سازندگان قابل قبول بوده و آن‌ها برای افزایش طرفداران بازی تلاش خواهند کرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

عده‌ی زیادی از بازی‌بازان با سری Borderlands آشنایی دارند و به تجربه‌ی نسخه‌های آن برروی کنسول‌های مختلف پرداخته‌اند. Borderlands 3 نام جدیدترین نسخه‌ی این سری است که چند روز پیش برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. با گذشت چند روز از انتشار این بازی، شاهد استقبال بسیار خوب بازی‌بازان از آن بودیم. تیم سازنده‌ نیز سعی داشته است تا با طراحی شخصیت‌ها، ماموریت‌ها و مراحل بیشتر نسبت به نسخه‌های پیشین، Borderlands 3 را تبدیل به یکی از پرطرفدارترین عناوین این سبک کند. حدود دو هفته‌ی پیش هم مطلع شدیم که فروش این بازی از مرز ۳ میلیون نسخه عبور کرده است که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. قابل ذکر است که استودیوی گیرباکس سافتور (Gearbox Software) وظیفه‌ی ساخت این بازی را برعهده داشته است.

امروز در خبری جالب اعلام شد که تاکنون بیش از ۷ میلیون نسخه از Borderlands 3 فروخته شده و این آمار با روند خوبی در حال افزایش است. تیم سازنده در نظر دارد تا با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف در آینده‌ای نزدیک به جذابیت‌های بازی اضافه کنند. در صورت دریافت اخبار بیشتر در این زمینه، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی مذکور را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

12345678910(10 رای, میانگین آرا 9٫70 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید