کراس‌اور بین Resident Evil 2 Remake و Monster Hunter World: Iceborne در دسترس قرار گرفت

۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

همان‌طور که مطلع هستید، چندی پیش شرکت کپکام (Capcom)، توسعه‌دهنده‌ی بازی Monster Hunter World، اعلام نمود که به‌روزرسانی جدیدی را برای بسته‌الحاقی Iceborne منتشر و شخصیت‌های بازی Resident Evil 2 Remake را به آن اضافه خواهد کرد. اکنون این به‌روزرسانی در دسترس قرار گرفته و کراس‌اور بین این دو بازی به واقعیت تبدیل شده است.

این به‌روزرسان که ۱۱٫۵۰ نام دارد، رویداد جدیدی را به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بسته‌الحاقی Monster Hunter World: Iceborne اضافه کرده و اکنون زمان آن فرا رسیده است که به منظور دست‌یابی به تجهیزات Resident Evil 2 Remake، هیولای وال هزاک (Vaal Hazak) را مغلوب کنید. هر دوی شخصیت‌های کلر ردفیلد (Claire Redfield) و لیان اس کندی (Leon S. Kennedy) به این بسته‌ی الحاقی اضافه شده‌اند و بر اساس توضیحات شرکت کپکام، شما بایستی به منظور مقاومت در برابر هاگ‌های سمی هیولای یاد شده، گوی‌های سبز و قرمز را جمع‌آوری کنید. همچنین شما می‌توانید این گوی‌ها را ترکیب کرده و آیتم‌های قدرتمندی را به دست آورید. بدون توضیح اضافه‌ای، شما را به تماشای تریلر مربوط به این کراس‌اور دعوت می‌کنیم:

توجه: تریلر مربوطه چند ماه پیش منتشر شد و تنها محض یادآوری قرار گرفته است.

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Monster Hunter World و بسته‌الحاقی Iceborne در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین بسته‌الحاقی یاد شده با قیمت ۴۰ دلار به صورت دیجیتالی قابل تهیه است. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بسته‌ی الحاقی Iceborne نیز در ماه ژانویه سال ۲۰۲۰ میلادی، در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین شما می‌توانید نقد و بررسی مرتبط با این بازی، تحت عوان «شکار در سرزمین‌های یخ‌زده» به قلم امیرمهدی نامجو را از نشانی قرار گرفته مطالعه کنید. علاقه‌مندان می‌توانند نقدها، نمرات و لیست جامع تروفی و اچیومنت‌های این بازی را از نشانی‌های قرار گرفته مشاهده نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید