سونی می‌خواهد جامعه‌ی پلی‌استیشن ۴ را با سرعت بی‌سابقه‌ای به پلی‌استیشن ۵ انتقال دهد

PlayStation ، PS4 ، PS5 ، اخبار ، اخبار بازی ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

دیروز متوجه شدیم که سِمَت “رئیس استودیوهای جهانی پلی‌استیشن” از شاون لیدن (Shawn Laden) به هرمن هولست (Hermen Hulst) انتقال داده شد. با این وجود مدیر عامل پلی‌استیشن، جیم رایان (Jim Ryan)، برنامه‌ها و تغییرات بیشتری برای ارائه دارد. فروش پلی‌استیشن ۴ بسیار موفقیت آمیز بوده است به طوری که رکورد دومین کنسول خانگی پر فروش تاریخ بازی‌های رایانه‌ای را از آن خود کرده است. اما سونی نگران انتقال کاربران پلی‌استیشن ۴ به نسل جدید کنسول خانگی خود است. طبیعی است غول بازی‌ساز ژاپنی نمی‌خواهد جامعه‌ی ۱۰۰ میلیونی‌ای را که با زحمت به دست آورده است، رها کند. بنابراین می‌خواهد آن‌ها را سریع‌تر از مدت زمانی که با پلی‌استیشن ۴ توانست بدست آورد، با پلی‌استیشن ۵ بدست آورد. این موضوع مسئله‌ای است که جیم رایان در حال حل کردن آن است.

(قبل از اینکه) ما به این انتقال و جاه‌طلبی (انجام چنین کاری) با این مقیاس و سرعت بی‌سابقه، نگاه کنیم، باید به خودمان نگاه کنیم و تغییرات ویژه‌ای (در خود) اعمال کنیم. برخی از آن تغییرات در روش انجام کارهایمان است برخی دیگر در نحوه‌ی مدیریت.

این موضوع باعث می‌شود که تغییراتی در سرتاسر ساختار سازمان، انجام شود. جدا از مسائل تجاری، امیدوار بودیم که مدیرعامل پلی‌استیشن پیشنهاد‌های وسوسه انگیزی، برای گرایش بازی‌بازان پلی‌استیشن ۴ به پلی‌استیشن ۵، ارائه می‌داد. برای مثال انتظار می‌رفت برای بازی‌های سرویس محور مانند Rainbow Six: Siege یک خط و مشی بهتری ارائه دهد؛ یعنی هر بازی‌بازی که در حال حاضر صاحب یک نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی است، می‌توانست با پرداخت مبلغ کمی یک نسخه‌ی (فرضی) بازی را برای پلی‌استیشن ۵ خود نیز داشته باشد. آن‌طور که رایان می‌گوید اطلاعات بیشتری برای انتشار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

12345678910(32 رای, میانگین آرا 8٫41 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید