طراح بخش داستانی بازی Gears 5 از آینده این سری و داستان آن می‌گوید

۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

نزدیک به دو ماه از انتشار بازی Gears 5 می‌گذرد. این بازی تقریبا توانست با استقبال خوبی از سوی بازی‌بازان مواجه شود و نیز نقدها و نمرات قابل قبولی را از سوی منتقدان دریافت نماید. این سری با انتشار بازی Gears of War 4 وارد عرصه‌ی جدیدی شد و با عنوان Gears 5 ادامه پیدا کرد. حال به نظر می‌رسد که استودیوی کوالیشن (The Coalition) قصد دارد در آینده، فضا و دنیای این سری را در دنباله‌ی احتمالی آن گسترش دهد.

اخیرا، آقای مت سرسی (Matt Searsy)، کارگردان و طراح بخش داستانی بازی Gears 5، در مصاحبه با وب‌سایت GamingBolt در مورد مسائل مختلفی از جمله داستان‌گویی و آینده‌ی این سری صحبت کرده است.

وی در این خصوص اظهار داشت:

ما همیشه به دنبال یک ایده‌ی داستان طولانی‌تر هستیم که قابل گفتن و بازگو کردن باشد، اما این برای ما مهم است که فضای منفی نیز داشته باشیم؛ بنابراین ما به دنبال ایده‌ها و فرصت‌هایی هستیم که در طول روند توسعه بدست می‌آیند. Gears و دنیای Sera یک تاریخچه‌ی غنی دارد. در Gears 5 ما توانستیم در حالی که خط اصلی داستان را به جلو حرکت می‌دادیم، به جنگ‌های Pendulum و Locustها نیز اشاره داشته باشیم. حالت Escape و کمیک‌های Hivebuster نیز به ما این امکان را فراهم کرد تا شخصیت‌های جدیدی را معرفی کنیم و داستان‌های عمیق‌تری برای کشف و کاوش قرار داشته باشند. داشتن چنین آی‌پی قدرت‌مندی که تاریخچه‌ی بزرگی دارد، موجب می‌شود تا داستان‌ها در سطوح مختلفی بازگو شوند. ما واقعا هیجان‌زده هستیم تا به طور عمیق‌تری دنیای این مجموعه و شخصیت‌های آن را ادامه دهیم.

در ادامه از سرسی در مورد عرضه‌ی بازی Gears 5 برروی کنسول اکس‌باکس اسکارلت سوال شد.

وی در پاسخ به این سوال اظهار داشت:

بازی Gears 5 از طریق Backward برروی کنسول اکی‌باکس اسکارلت در دسترس خواهد بود. ما در حال حاضر چیز بیشتری برای اشتراک‌گذاری با شما در اختیار نداریم.

بازی Gears 5 در حال حاضر برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «اره، گلوله، خون» و به قلم امیرمهدی نامجو مطالعه نمایید.  همچنین اگر به مباحث فنی بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌شود که ویدئوی تحلیل فنی این عنوان را از طریق نشانی قرار گرفته مشاهده بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید