تریلرهای جدیدی از بازی Death Stranding منتشر شد

۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

سرانجام تا ساعاتی دیگر انتظارها به پایان رسیده و بازی Death Stranding برروی کنسول پلی‌اسیتشن ۴ منتشر خواهد شد. قطعا بازی‌بازان در این عنوان شاهد دنیایی زیبا و ظالم خواهند بود که مملو از خطراتی مانند موجودات بی‌تیز (BTs) و یا بیچد ثینگز (Beached Things) است. اکنون مجددا بخش پلی‌اسیتشن اروپا با انتشار تریلر جدیدی از بازی Death Stranding بازگشته است که به طراحی موجودات بی‌تیز می‌پردازد. همچنین در کنار آن، تریلر دیگری نیز منتشر شده است که برروی درون‌مایه‌ی آن یعنی «ارتباط» تمرکز دارد.

همان‌طور که مطلع هستید، به تازگی تریلر جدیدی از این بازی منتشر شده است که به خلق شخصیت سم پورتر بریجز (Sam Porter Bridges) پرداخته و خالق این بازی یعنی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) نیز در آن حضور دارد. این تریلر نیز به مانند تریلر سم بوده و هیدئو کوجیما توضیحاتی را درباره‌ی طراحی و خلق موجودات بی‌تیز ارائه می‌کند. در تریلر دوم نیز هیدئو کوجیما به توضیح درون‌مایه‌ی این بازی یعی ارتباط می‌پردازد. وی در این تریلر توضیح می‌دهد که چطور همکاری با استودیوی گوریلا گیمز (Guerilla Games) و ارتباط با بازیگران هالیوودی موجب شد تا پس از قطع همکاری خود با شرکت کونامی (Konami)، بازی Death Stranding را خلق کند.

شما می‌توانید تریلرهای منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت کنید:

  • تریلر بی‌تیز:

دانلود تریلر با کفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

  • تریلر خلق ارتباطات:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریل با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Death Stranding قرار است امروز و در تاریخ جمعه، ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد. لازم به اشاره است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نیز تایید شده و در اوایل تابستان ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد همچنین شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال کنید. به علاوه، علاقه‌مندان می‌توانند به منظور آشنایی بیشتر با این بازی، پیش‌نمایش آن تحت عنوان «جهان به دستان کوجیما چشم دوخته است» را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند. همچنین هایلایت جدید این بازی به نکاتی می‌پردازد که باید پیش از خرید آن بدانید. و در نهایت، نقدها و نمرات آن را نیز می‌توانید از نشانی قرار گفته، مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید