طلوع دوباره‌ی غرب وحشی | مروری بر نقدها و نمرات نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2

۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار، بازی Red Dead Redemption 2 برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه شد و از این پس بازی‌بازان این پلتفرم نیز قادر به تجربه‌ی این بازی خواهند بود. حال هم‌زمان با عرضه‌ی بازی Red Dead Redemption 2 برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، نقدها و نمرات آن نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

 راک استار  آی‌پی‌های مختلفی در اختیار دارد و کار سختی است که بخواهیم محبوب‌ترین آن‌ها را انتخاب کنیم اما بدون شک می‌توان گفت سری Red Dead Redemption از محبوبیت بسیار بالایی میان کاربران بازی‌های ویدئویی برخوردار است. این فرانچایز کار خود را از سال ۲۰۰۴ و عرضه‌ی Red Dead Revolver آغاز کرد. در سال ۲۰۱۸ شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی جدید از این سری با نام Red Dead Redemption 2 بوده‌ایم و حال در سال جاری راک‌استار این بازی را برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه کرد. این موضوع به نوبه‌ی خود بسیار عجیب است زیرا در نسل گذشته شاهد بودیم که بازی Red Dead Redemption تنها برای کنسول‌ها عرضه شد و در دسترس پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار نگرفت. در هر صورت داستان این نسخه در واقع پیش درآمدی است بر نسخه‌ی اول که داستان گروه داچ ون در لیند و به طور خاص شخصیت آرتور مورگان را روایت می‌کند. Red Dead Redemption 2 را می‌توان یک عنوان برجسته در زمینه‌ی روایت داستانی به شمار آورد که بدون شک بازی‌بازان زیادی را بی اختیار ساعت‌ها غرق در دنیای زیبا و چشم نواز بازی می‌کند.

حال هم‌زمان با انتشار بازی Red Dead Redemption 2 برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، نقدها و نمرات این بازی نیز در دسترس قرار گرفته‌اند که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت:

Gameblog.fr 10/10

از دیدگاه فنی، اگر رایانه‌ی شخصی خوب و قدرتمندی در اختیار داشته باشید که بتواند از پس تنظیمات گرافیکی متنوع این بازی برآید، بازی Red Dead Redemption 2 بسیار شگفت انگیز است و در این سطح می‌توان آن را یکی از کامل‌ترین بازی‌‌های ویدئویی به شمار آورد. از طرف دیگر به نظر می‌رسد کمی بهینه سازی نیز لازم است زیرا حتی برروی بهترین رایانه‌ها با بهترین سخت افزارهای حال حاضر، هنوز هم مشکلاتی وجود دارد که می‌توانست از آن جلوگیری شود.

Destructoid 9.5/10

Red Dead Redemption 2 یکی از بازی‌هایی است که به شدت به ویژگی Photo Mode نیاز داشت (بیش از هر چیز دیگری طی یک سال گذشته) پس از آن نهایت استفاده را ببرید.

Jeuxvideo.com 9.5/10

از یک طرف ما با یکی از زیباترین بازی‌های جهان باز روبرو هستیم که تا به حال ساخته شده است. همچنین ما وجود تنظیمات مختلف و متنوع در این بازی را تحسین می‌کنیم که باعث می‌شود تا رایانه‌های شخصی بیشتری قادر به اجرای این بازی باشند.

GameStar 9.2/10

به دلیل زیبایی بصری، جزئیات بالا و داستان شخصیت آرتور مورگان، همچنان بدون هیچ قید و شرطی پیشنهاد می‌شود بازی Red Dead Redemption 2 را تجربه کنید.

Daily Star 8/10
در دنیایی که توسعه‌دهندگان بازی‌های خود را برای کنسول‌ها ساخته و سپس تلاش می‌کنند تا آن را برای رایانه‌های شخصی نیز پورت کنند، راک‌استار پورتی را حلق کرده است تا هم زیبایی بصری نسخه‌ی اصلی را دارا باشد و هم اینکه به بازی‌بازان اجازه دهد تا در بهترین دنیای جهان بازی که آن‌ها تا به حال ساخته‌اند، قدم بگذارند. فقط مطمئن شوید که رایانه‌های شخصی شما از نظر سخت افزاری در حد استاندارد و یا بالاتر باشد. اوضاع وقتی جالب‌تر می‌شود که ماد سازها به سراغ فایل‌های این بازی رفته و مادهای دیوانه‌واری برای آن بسازند؛ موضوعی که به نظر می‌رسد نقش عمده‌ای در فروش نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی خواهد داشت.
بازی Red Dead Redemption 2 هم اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. ما می‌توانید برای مطالعه‌ی جزئیات بیشتر، تحلیل فنی و بررسی عملکرد این بازی و همچنین نقد و بررسی این اثر با نام  بازگشت باشکوه پادشاه غرب وحشی را در وب‌سایت گیمفا مشاهده و یا مطالعه فرمایید.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید