گزارش: هرمن هولست جایگزین شاون لیدن و شوهی یوشیدا خواهد بود [رسما تایید شد]

۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

همان‌طور که مطلع هستید، با خروج شاون لیدن (Shawn Laden)، مدیر سابق استودیوهای جهانی سونی (Sony)، به زودی شاهد تغییراتی در بخش مدیریتی این شرکت خواهیم بود. اکنون گزارشی از سوی جیم رایان (Jim Ryan)، رئیس بخش پلی‌استیشن، ارائه شده است که به جایگزین شاون لیدن اشاره دارد.

جیم رایان طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت خبری GameIndustry، به طور شفاف از هرمن هولست (Hermen Hulst)، رئیس استویدیوی گوریلا گیمز (Guerrilla Games)، نام برد و به نظر می‌رسد که وی مدیر جدید استودیوهای جهانی سونی خواهد بود. وی در این خصوص اظهار داشت:

هرمن هولست یکی از محترم‌ترین و همچنین موثرترین مدیران صنعت بازی‌های ویدئویی است. وی حامی پرشوری برای تیم خود بوده و به خوبی می‌دانید که به منظور خلق تجربه‌ای شگفت‌انگیز، چگونه اشخاص خلاق و با استعداد را پرورش دهد. من شکی ندارم که وی می‌تواند با روندی ثابت، تیم ما را به منظور ارائه‌ی تجربه‌های متنوع و راضی‌کننده، رهبری کند.

اگر وی به مدیر جدید استودیوهای جهانی سونی منصوب شود، انجی اسمتز (Angie Smets)، جان‌بارت ون بیک (Jan-Bart Van Beek) و مایکل ون در لیو (Micheal Van der Leeuw) که دستیایارن هرمن هولست هستند، می‌توانند جایگزین وی در استودیوی گوریلا گیمز باشند.


به‌روزرسانی: ساعاتی پیش استویدیوی گوریلا گیمز، با ارسال پیامی منصوب شدن هرمن هولست به عنوان رئیس جدید استودیوهای جهانی سونی را تبریک گفت و این موضوع را تایید کرد. همچنین در پی انتشار این پیام، شاون لیدن نیز با ارسال پیامی ترفیع هرمن هولست را تبریک گفت. به علاوه، هرمن هولست نیز مشخصات صفحه‌ی شخصی خود را به رئیس استودیوهای جهانی سونی تغییر داده است. متن این پیام‌ها بدین شرح است:

گوریلا گیمز:

هرمن هولست، منصوب شدن شما را به عنوان رئیس استودیوهای جهانی شرکت سونی تبریک می‌گوییم. از شما به خاطر ایجاد دو دهه‌ی شگفت‌انگیز برای استودیو گوریلا گیمز متشکریم و همچنین خرسندیم که جایی دوری نرفتید.

شاون لیدن:

هرمن هولست، امیدوارم موفق باشید. شما عالی هستید. برادر، مغزهای ما را منفجر کن.

رئیس استودیوهای جهانی بخش پلی‌استیشن


لازم به اشاره است که در کنار این موضوع، جیم رایان اعلام کرد که شوهی یوشیدا (Shuhei Yoshida)، رئیس سابق استودیوهای جهانی سونی، به پست مدیریتی جدیدی یعنی رئیس بخش استودیوهای مستقل و کوچکتر منصوب شده و به نظر می‌رسد که قدم جدیدی به منظور قدردانی و پرورش توسعه‌دهندگان مستقل خواهد بود.


به‌روزرسانی: این موضوع نیز تایید شد و از این پس شوهی یوشیدا، رئیس ارتباطات توسعه‌دهندگان مستقل سونی محسوب می‌شود. هرمن هولست نیز با ارسال پیامی این موضوع را تایید کرد و دست‌یابی به چنین موقعیتی را به وی تبریک گفت. پیام هرمن هولست بدین شرح است:

به شدت برای پست جدید مدیریتی شوهی یوشیدا هیجان‌زده هستم. هرگز نمی‌توانم قهرمان دیگری را به عنوان رئیس توسعه‌دهندگان عناوین مستقل سونی تصور کنم. وی دارای دانشی جامع و ارتباط گسترده‌ای در حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی و این صنعت است. ما شما را دوست داریم.

با این تفاسیر، هرمن هولست از این پس وظیفه‌ی شوهی یوشیدا و شاون لیدن را انجام خواهد داد و با نزدیک شدن به آغاز نسل نهم کنسول‌ها، می‌توانیم آینده‌ای هیجان‌انگیز را برای شرکت سونی تصور کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید