به‌روزرسانی جدیدی برای نسخه‌های رایانه‌های شخصی بازی Dead Cells منتشر شد

PC ، اخبار ، تریلر ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

سازندگان بازی Dead Cells که در گذشته از انتشار یک به‌روزرسانی بزرگ برای نسخه‌های رایانه‌های شخصی این عنوان خبر داده بودند، امروز آن را در اختیار طرفداران قرار دادند. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این به‌روزرسانی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

Dead Cells از سری عناوین جذاب و پرطرفدار است که ابتدا حدود دو سال پیش برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. پس از استقبال خوب بازی‌بازان، شاهد انتشار این بازی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز بودیم. سازندگان نیز با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف، محبوبیت بازی را بیشتر کرده‌اند. جالب است بدانید که تا قبل از امروز، ۱۴ به‌روزرسانی برای این بازی در دسترس قرار گرفته بود. استودیوی موشن تویین (Motion Twin) وظیفه‌ی ساخت بازی مذکور را برعهده داشته است.

حال پانزدهمین به‌روزرسانی تحت عنوان Corrupted برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Dead Cells منتشر شده است که از محتویات آن می‌توان به یک حالت جذاب اشاره کرد. همچنین آیتم‌ها و جزئیات دیگری به بازی اضافه شده است تا لذت تجربه‌ی آن را دو برابر کند. هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی این به‌روزرسانی مشخص نیست اما به محض دریافت اطلاعات بیشتر، آن‌ را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید ویدئویی در خصوص به‌روزرسانی Corrupted را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(3 رای, میانگین آرا 6٫67 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید