هیدتاکا سوئهیرو، ملقب به Swery، در حال کار برروی پنج پروژه‌ی مختلف است

۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

پس از رونمایی از Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise، بسیاری از بازی‌بازان با شنیدن خبر بازگشت آقای هیدتاکا سوئهیرو (Hidetaka Suehiro)، ملقب به سوئری (Swery)، بسیار هیجان زده شدند. همان‌طور که می‌دانید، همانند بازی اصلی، وی وظیفه‌ی نویسندگی و کارگردانی نسخه‌ی دوم را نیز برعهده خواهد داشت. اما این‌طور که به نظر می‌رسد، سوئری هم‌اکنون در حال کار برروی چندین پروژه است.

در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Wccftech، آقای سوئری در حال کار برروی پنج پروژه‌ی مختلف است. علاوه بر توسعه‌ی بازی مستقل Good Life و همچنین محتویات پس از عرضه‌ی آن، وی به سختی برروی عنوان مورد انتظار Deadly Premonition 2 نیز کار می‌کند. از طرف دیگر، ظاهراً سوئری قصد دارد تا یک بازی ترسناک را نیز با همکاری سودا ۵۱ طراحی کند. جدا از تمام موارد ذکر شده، به نظر می‌رسد که دو پروژه‌ی دیگر نیز در برنامه‌ی کاری سوئری وجود دارند که فعلاً قرار نیست در مورد آن چیزی بدانیم. طبق اطلاعات محدود به دست آمده، ظاهراً شاهد دو عنوان جدید برای پلتفرم واقعیت مجازی و تلفن‌های هوشمند خواهیم بود.

این‌طور که به نظر می‌رسد سوئری و استودیوی وایت اولز (White Owls) برای مدت زیادی حسابی مشغول خواهند بود. این قطعاً خبر خوبی برای طرفداران این کارگردان ژاپنی که به سبک عجیب وی علاقه دارند، محسوب می‌شود.

بازی نقش آفرینی Good Life در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. از طرف دیگر، عنوان Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise قرار است تا در سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید