گزارش: پیش‌دانلود بازی Death Stranding در دسترس قرار گرفت

۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

همان‌طور که مطلع هستید، تنها چند روز تا انتشار بازی به شدت مورد انتظار Death Stranding فاصله داریم و بازی‌بازان بسیاری اقدام به پیش‌خرید آن کرده‌اند. اکنون گزارش‌هایی در فضای مجازی و از منابع مختلفی منتشر شده است که به آغاز پیش‌دانلود این بازی اشاره دارد.

بر اساس این گزارش‌ها، پیش‌دانلود بازی Death Stranding هم‌اکنون در مناطق مختلفی از سراسر جهان و برای بازی‌بازانی که آن را به صورت دیجیتالی خریداری کرده‌اند، در دسترس قرار گرفته است. اما این تنها گزارشی از چند منبع مختلف بوده و ممکن است هنوز برای برخی از مناطق و بازی‌بازان در دسترس قرار نگرفته باشد. اما احتمالا امروز و تا ساعاتی دیگر می‌توانید انتظار آغاز رسمی آن را داشته باشید. اما بهتر است خودتان آن را بررسی کنید زیرا حجم نهایی این بازی نیز فاش شده و بهتر است هرچه سریع‌تر نسبت به دریافت آن اقدام کنید. به علاوه، فهرست تروفی و اچیومنت‌های Death Stranding نیز فاش شده است که احتمال صحت این موضوع را افزایش می‌دهد.

بازی Death Stranding قرار است در تاریخ جمعه، ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد. لازم به اشاره است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نیز تایید شده و در اوایل تابستان ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد همچنین شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال کنید. به علاوه، علاقه‌مندان می‌توانند به منظور آشنایی بیشتر با این بازی، پیش‌نمایش آن تحت عنوان «جهان به دستان کوجیما چشم دوخته است» را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند. همچنین هایلایت جدید این بازی به نکاتی می‌پردازد که باید پیش از خرید آن بدانید. و در نهایت، نقدها و نمرات آن را نیز می‌توانید از نشانی قرار گفته، مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید