ویدئوی جدید بازی Life Is Strange 2 به تعاملات شخصیت‌ها می‌پردازد

۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

همان‌طور که مطلع هستید، قسمت پایانی Life Is Strange 2 در ماه آینده منتشر خواهد شد و اکنون در همین راستا، ویدئوی جدیدی از این بازی منتشر شده است که به تعاملات شخصیت شاون (Sean) می‌پردازد.

در Life Is Strange 2، بازی‌بازان داستان دو برادر به نام‌های شاون و دنیل (Daniel) را در ماجراجویی بی‌رحمانه‌ای دنبال می‌کنند. در ابتدا مکانیزمی در این بازی گنجانده شده بود که سبب می‌شد تا تصمیمات برادر بزرگتر یعنی دنیل، تاثیراتی را بر شاون داشته باشد. جزئیات این مکانیزم چندان مشخص نبود ولی اکنون لوسی هیل (Lucy Hale)، دستیار کارگردان بازی Life Is Strange 2، در ویدئوی منتشر شده، توضیحاتی را درباره‌ی این مکانیزم ارائه کرده است.

بر اساس توضیحات لوسی هیل، در واقع دو سیستم مختلف به نام‌های مورالیتی (Morality) و برارهود (Brotherhood) در این بازی گنجانده شده است. همچنین دنیل واکنش‌های شاون را در هنگام اتخاذ تصمیمات مختلف توسط باز‌ی‌بازان، مشاهده کرده و بر اساس آن، تاثیراتی کلی نیز بر روایت و شخصیت‌ها صورت می‌پذیرد. اما لازم به اشاره است که این تاثیرات، شاون را بیشتر از دیگر شخصیت‌ها درگیر می‌کند. اما تنها تصمیمات اصلی بازی چنین تاثیراتی را صورت نمی‌دهد و بیش از ۵۰ تصمیم فرعی نیز بر رفتارهای شخصیت‌ها تاثیر می‌گذارد.

در ویدئوی منتشر شده، بخش‌های مختلفی از داستان و گیم‌پلی بازی Life Is Strange 2 را به همراه تفسیر و توضیحات لوسی هیل مشاهده خواهید کرد. بدون توضیح اضافه‌ای، شما را به تماشای این ویدئو دعوت می‌کنیم:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

قسمت‌های اول تا چهارم بازی Life Is Strange 2، هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. مراحل توسعه‌ی قسمت پنجم این بازی نیز رو به پایان بوده و در تاریخ سه‌شنبه، ۱۲ آذر ماه ۱۳۹۸ (مصادف با ۳ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی) منتشر خواهد شد. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال کنید. علاقه‌مندان نیز می‌توانند نقد و بررسی قسمت‌ اول این بازی، تحت عنوان «کوله پشتی» به قلم آریا مقدم را از نشانی‌ قرار گرفته، مطالعه نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید