No More Heroes 3 یک اثر جهان‌باز است

۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

به تازگی سودا ۵۱ سازنده‌ی مجموعه‌ی No More Heroes اعلام کرده که جدیدترین نسخه‌ی این سری بازی یعنی No More Heroes 3 یک اثر جهان باز خواهد بود و کنترل‌های حرکتی هم باری دیگر به این عنوان بازگشته‌اند. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

سری بازی No More Heroes در سراسر جهان طرفدارن زیادی دارند و سازنده‌ی این بازی یعنی سودا ۵۱ (Suda 51) نیز قصد دارد جدیدترین نسخه‌ی این بازی را در سال آینده‌ی میلادی منتشر کند. نسخه‌ی Travis Strikes Again: No More Heroes این مجموعه در ماه ژانویه‌ی سال جاری میلادی به دست کاربران کنسول نینتندو سوییچ رسید اما نتوانست آن طور که باید و شاید، استقبال هوداران را به دنبال داشته باشد و آمار فروش بازی نیز به عدد قابل توجه‌ای هم نرسید.

اما جدیدترین نسخه‌ی این سری یعنی No More Heroes 3 در سال جاری به طور رسمی معرفی شد و سودا ۵۱ به تازگی اعلام کرده که قصد دارد در ساخت این بازی، از المان‌های نسخه‌های پیشین بهره بگیرد. وی در ابتدا به طور رسمی اعلام کرد که این بازی، یک اثر کاملا جهان باز خواهد بود، همان طور که نسخه‌ی اول این سری کاربران را در یک جهان بدون محدودیت قرار می‌داد. از سویی دیگر، این بازی باری دیگر کنترل‌های حرکتی را در درون خود جای داده است. وی در ادامه توضیح داد:

No More Heroes 3 نسبت به نسخه‌ی اول این سری، گسترده‌تر و وسیع‌تر خواهد بود. نکته قابل توجه این است که ما یک تیم و استودیو متوسط را داریم و ساخت یک بازی جهان باز که بتواند جزئیات بسیار زیادی را داشته باشد، به منابع، نیرو ماهر و هوش مناسبی نیاز دارد. به همین علت، جهان باز بودن نسخه‌ی سوم بازی همانند بازی‌های شرکت‌های یوبی‌سافت (Ubisoft) و یا راکستار گیمز (Rockstar Games) نخواهد بود.

نسخه‌های قبلی این سری بازی که به دست کاربران کنسول Wii رسیده‌اند از کنترل‌های حرکتی پشتیبانی می‌کردند. سودا ۵۱ در رابطه با این موضوع ادامه داد:

بدون شک شما هم مثل من علاقه زیادی به کنترل‌های حرکتی دارید. بسیاری این بازی را با کنترل‌های حرکتی می‌شناسند و اکنون باید اعلام کنم که این کنترلرها به جدیدترین نسخه‌ی این بازی بازگشته‌اند. نکته جالب، جای دادن این سیستم در بازی با توجه به سخت افزار خاص کنسول نینتندو سوییچ بود ک امکانات بسیار جالبی را در اختیار ما قرار می‌داد.

به طور کلی، همه‌ی کاربران می‌دانند که سودا ۵۱ قصد دارد با No More Heroes 3، این مجموعه را به ریشه‌های قدیمی خود بازگرداند و این بازی باری دیگر استقبال کاربران را به دنبال داشته باشد. هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای No More Heroes 3 مشخص نشده اما طبق گفته‌های سازندگان، این اثر در سال ۲۰۲۰ برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

از دیگر اخبار این عنوان، می‌توان به انتشار تصاویری مفهمومی از شخصیت Destroyman اشاره کرد که توسط سودا ۵۱ منتشر شد و سئوالات زیادی را در ذهن کاربران ایجاد کرد. برای مطالعه‌ی جزئیات این خبر به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید