هیجان‌زدگی تیم توسعه‌ی Diablo IV نسبت به وجود حالت بازی میان‌پلتفرمی | آیا Diablo IV از قابلیت بازی میان‌پلتفرمی بهره خواهد برد؟

۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵

بزرگ‌ترین معرفی نمایشگاه BlizzCon 2019 و شاید سال گیمی ۲۰۱۹، مربوط به بازی Diablo IV بود. درست است که استودیوی بلیزارد (Blizzard)، فعلا تاریخ عرضه‌ی این اثر را مشخص نکرده، اما تاکنون اطلاعات زیادی را در اختیارمان قرار داده است. البته با این‌ حال همچنان سوالات بسیار زیادی حول محور این بازی وجود دارد که یکی از آن‌ها در رابطه با وجود قابلیت بازی میان‌پلتفرمی است.

طی مصاحبه‌ی جدیدی، آلن ادهم (Allen Adham)، یکی از موسسان بلیزارد و البته یکی از تهیه‌کنندگان بازی Diablo IV، اعلام کرد که نسبت به وجود قابلیت بازی‌ میان‌پلتفری در کنسول‌ها و پلتفرم‌های بازی‌های ویدئویی بسیار هیجان‌زده است.

ما واقعا نسبت به وجود قابلیت‌ بازی به صورت میان‌پلتفری، هیجان‌زده هستیم. البته آوردن چنین قابلیت‌ در بازی‌ها نیاز به انجام برخی کارها و همکاری‌ها با شرکت‌های فرست پارتی دارد. با این‌حال هدف اصلی ما این هست که قابلیت بازی‌ میان‌پلتفرمی را به آثار خود وارد کنیم.

همچنین در ادامه شان مورفی (Sean Murphy)، سرپرست تیم نورپردازی و طراحی نور بازی Diablo IV افزود:

فعلا ما چیزی برای اعلام و معرفی نسبت به وجود قابلیت بازی میان‌پلتفرمی در Diablo IV نداریم اما این را بدایند که بازی‌ به صورت میان‌پلتفرمی چیزی است که ما نسبت به وجود آن علاقه‌مند هستیم.

آیا Diablo IV از قابلیت بازی‌ میان‌پلتفرمی بهره خواهد برد؟

اگر جملات و توضیحات اعضای تیم توسعه‌دهنده‌ی Diablo IV را بررسی کنیم، متوجه می‌شویم فعلا وجود قابلیت بازی میان‌پلتفرمی در این اثر وجود ندارد اما با توجه به علاقه‌ی تیم توسعه‌دهنده‌ی Diablo IV و بلیزارد به چنین قابلیتی، ممکن هست در هنگام عرضه شاهد وجود چنین قابلیتی در Diablo IV باشیم. به هر حال فعلا نمی‌توان به این سوال یک پاسخ قطعی داد و باید تا پیشرفت مراحل توسعه و طی مصاحبه‌ها و یا نمایش‌های آینده‌ی این اثر، پاسخ سوال مورد نظر را دریابیم.

بازی Diablo IV برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و البته پلتفرم رایانه‌ی شخصی در دست توسعه قرار دارد. به‌تازگی جزئیاتی از تاریخ عرضه این اثر به اشتراک گذاشته شده است که شما می‌توانید مطلب مورد نظر را از طریق این لینک مطالعه فرمایید. همچنین روز گذشته، توسعه‌دهندگان این اثر طی مصاحبه‌ای اعلام کردند که در ابتدا قصد داشتند تا Diablo IV را به شکل دیگری توسعه دهند تا این بازی بیشتر به آثار نقش‌آفرینی امروزی شبیه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید