نسخه‌ی بعدی بازی The Long Dark ساخته خواهد شد

۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

چندی پیش سازندگان بازی محبوب The Long Dark اعلام کردند که نسخه‌ی بعدی این بازی به علت استقبال طرفداران ساخته خواهد شد و در کنار این بازی، یک اثر معرفی نشده‌ی دیگر مراحل ساخت و توسعه‌ی خود را پشت سر می‌گذارد.

بازی The Long Dark برای اولین در سال ۲۰۱۴ توسط استودیو هینترلند (Hinterland) در قالب حالت دسترسی زودهنگام منتشر شد و توانست نظر بازی‌بازان را به خود جلب کند. این اثر به طور اپیزودیک در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و بعد از انتشار سه قسمت از بازی، این اثر فروش سه میلیون نسخه‌ای را تجربه کرد و باعث شد تا سازندگان با انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف و محتویات متفاوت از این بازی محبوب به طور جدی پشتیبانی کنند. بازی The Long Dark در سبک عناوین تلاش برای بقا دنبال می‌شود و شما کنترل یک خلبان را در دست دارید که بعد از سقوط در یک منطقه‌ی ناشناخته و ترسناک، با مشکلات عجیبی از جمله نبود امکانات و آب و غذا رو به رو شده و شما به طور عمقی، حالت تلاش کردن برای زنده ماندن را تجربه خواهید کرد.

حال در جریان جدیدترین اخبار این اثر، چندی پیش در جریان برگزاری کنفرانس Reboot Development Red، کارگردان این بازی یعنی ون لیروپ (Van Lierop) اطلاعاتی را از آینده‌ی بازی The Long Dark به کاربران ارائه داد:

در حال حاضر می‌توانم بگویم که The Long Dark یک IP خوب به حساب می‌آید. ما به طرفداران انتشار پنج قسمت را وعده دادیم و این کار صورت خواهد گرفت. به نظر می‌رسد که آن‌ها از نتیجه‌ای که به دست‌شان می‌رسد، راضی هستند. همچنین ما حالت Survival sandbox خود را با محتویات جدیدتر به‌روزرسانی می‌کنیم. به احتمال زیاد، در آینده بازی The Long Dark 2 را خواهیم داشت. با توجه به موقعیتی که اکنون در صنعت بازی‌های ویدئویی به دست آورده‌ایم، باید انقدر شجاع و جسور باشیم تا بتوانیم قدم‌های بعدی را قدرتمندتر برداریم. اگر امروز قسمت اول The Long Dark را منتشر می‌کردیم، قطعا به این اندازه موفق نبود. بدون تردید نسخه‌ی بعدی The Long Dark باید از همه‌ی لحاظ از نسخه‌ی قبلی خود بهتر باشد.

من فکر نمی‌کنم که بازی The Long Dark تنها یک اثر زمستانی باشد. شما می‌توانید هر نوع دریافت و برداشتی از این حرف من داشته باشید. از آن جایی که این عنوان حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، پس در آینده منتظر فروش یک بازی جدید باشید. شاید هم یک بسته‌ی الحاقی جدید را به دست‌تان برسانیم. بی تردید The Long Dark به همین جا محدود نمی‌شود و گسترده‌تر از چیزی است که الان مشاهده می‌کنید.

در ادامه سایر کارکنان این استودیو اعلام کردند که استودیو هینترلند در حال کار برروی دو اثر جدید است و آن‌ها امیدوارند تا دو سال آینده مراحل ساخت بازی‌ها به پایان برسد. بدون شک شاهد انتشار بازی‌ها در پلتفرم‌های دیگر خواهیم بود و از سوی دیگر، ون لیروپ نیز در حال حاضر برروی نوشتن فیلمی با الهام از The Long Dark، تمرکز دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید