ویدئویی از ۱۰ دقیقه‌‌ی ابتدایی بازی Terminator: Resistance منتشر شد

۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

تنها چند روز تا انتشار بازی Terminator: Resistance در اروپا و استرالیا فاصله داریم و اکنون در همین راستا، ویدئویی از ۱۰ دقیقه‌ی ابتدایی آن منتشر شده است که در ادامه به تماشای آن می‌پردازیم.

بازی Terminator: Resistance که توسط شرکت ریف اینترتینمنت (Reef Entertainment)، خالق عنوان Rambo: The Video Game، منتشر خواهد شد، نسخه‌ای فرعی از مجموعه‌ی Terminator و پیش درآمدی بر فیلم‌ The Terminator محسوب می‌شود. همچنین بازی‌بازان می‌توانند تجهیزات خود را در این عنوان ارتقا داده و به اکتشاف در محیط نیز بپردازند.

بر اساس ویدئوی منتشر شده، به نظر می‌رسد با عنوان باکیفیتی روبه‌رو هستیم. این ویدئو در نظر دارد تا نظر بازی‌بازانی که هم‌چنان برای تهیه‌ی آن مردد هستند را تغییر دهد.

شما می‌توانید ویدئوی منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Terminator: Resistance قرار است در تاریخ جمعه، ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) و در استرالیا و اروپا، برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. همچنین این بازی در تاریخ سه‌شنبه، ۱۹ آذرماه ۱۳۹۸ (۱۰ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی) نیز در آمریکا منتشر خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند لیست جامع تروفی و اچیومنت‌های این بازی را از نشانی قرار گرفته، مشاهده نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید