سازندگان بزرگی در توسعه‌ی بازی واقعیت مجازی Last Labyrinth مشارکت دارند [تریلر اضافه شد]

۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

فناوری واقعیت مجازی به سرعت در حال پیشرفت بوده و تاکنون بازی‌های موفق بسیاری برروی هدست‌های واقعیت مجازی منتشر شده است. اما اخیرا با مشخص شدن تاریخ انتشار چندین عنوان واقعیت مجازی، اطلاعات کمتری نیز از این فناوری منتشر شده است. بازی Marvel’s Iron Man VR نیز در حال حاضر یکی از بزرگترین عناوین آینده‌ی هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر محسوب شده و مدتی بوده که در سکوت خبری فرو رفته است. اما به تازگی مطلع شده‌ایم که بازی Last Labyrinth نیز تا حدودی بلندپروزانه است زیرا توسعه‌دهندگانی بزرگ و قدیمی در خلق آن مشارکت دارند.

حقیقتا نام‌های بزرگی که پشت پرده‌ی توسعه‌ی Last Labyrinth قرار دارند، این بازی را متمایز از دیگر عناوین واقعیت مجازی خواهند کرد. تتسویا واتانابه (Tetsuya Watanabe)، کارگردان این بازی و یکی از توسعه‌دهندگان عناوین تحسین شده‌ی Puppeteer و The Last Guardian، آتسوکو فوکویاما (Atsuko Fukuyama)، انیماتور ارشد این بازی و یکی از توسعه‌دهندگان عناوین ICO و Shadow of the Colossus و میچیکو کوسابا (Michiko Kusaba)، طراح محیط این بازی و یکی از توسعه‌دهندگان مجموعه‌ی محبوب Gran Turismo، از جمله‌ خالقان آن در استودیوی آماتا کی‌.کی. (.Amata K.K) هستند.

اما در کنار چنین توسعه‌دهندگانی بزرگ، ایده و داستان این بازی نیز جذاب است. شما در بازی Last Labyrinth، خود را اسیر یافته و به منظور خروج از عمارت آن، بایستی دختر مرموزی را با اشاره به اشیاء و مسیرهای مختلفی راهنمای کنید. همچنین این دختر می‌تواند با محیط تعامل کرده و شما می‌توانید با تکان دادن سر و اشاره، وی را راهنمایی کنید.


به‌روزرسانی: گوینده، بازیگر مشهور و صداپیشه‌ی شخصیت کوایت (Quiet) در بازی Metal Gear Solid V یعنی استفانی یوستن (Stefanie Joosten) نیز در این عنوان حضور دارد.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰Pدانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Last Labyrinth قرار است در تاریخ چهارشنبه، ۲۲ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۱۳ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر عرضه گردد. همچنین این بازی را می‌توانید با کنترلر دوا‌ل‌شاک ۴ و یا پلی‌استیشن موو (Playstation Move) تجربه کرده و قیمت آن نیز ۳۰٫۹۹ دلار اعلام شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید