تصاویر جدیدی از بازی My Hero One’s Justice 2 منتشر شد

۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

تیم سازنده‌ی بازی جذاب My Hero One’s Justice 2 که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بودند، امروز تصاویر دیگری از شخصیت‌های آن را در اختیار بازی‌بازان قرار دادند. ظاهرا هدف سازندگان از انتشار این تصاویر، معرفی دو شخصیت به نام‌های Nejiro Hado و Tamaki Amajiki بوده است. در ادامه می‌توانید شاهد این تصاویر جالب باشید.

بسیاری از بازی‌بازان در گذشته به تجربه‌ی My Hero One’s Justice 2 پرداخته بودند و از آن استقبال کردند. همین موضوع باعث شد که سازندگان دست به ساخت نسخه‌ی دوم بزند. به نظر می‌رسد که طرفداران در این نسخه با شخصیت‌ها و ماموریت‌های بیشتری مواجه خواهند شد. My Hero One’s Justice 2 از سری عناوین مبارزه‌ای است که استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) وظیفه‌ی انتشار آن را برعهده دارد. ساخت این بازی نیز براساس انیمه‌ای پرطرفدار با همین نام بوده است. اگر از دوست‌داران بازی‌های ژاپنی هستید، My Hero One’s Justice 2 را هرگز از دست ندهید.

بندای نامکو چند وقت پیش در خبر خوبی از عرضه‌ی نسخه‌ی غربی این بازی خبر داد که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. حال چند تصویر جدید از کاراکترهای دیگر این بازی در دسترس قرار گرفته‌اند که در پایان می‌توانید آن‌ها را تماشا کنید. My Hero One’s Justice 2 در سال ۲۰۲۰ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید