گزارش: Diablo 4 و Overwatch 2 به احتمال زیاد بازی‌های نسل بعد هستند

۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

در همایش Blizcon 2019 که چند روز پیش برگزار شد از بزرگ‌ترین عناوین بلیزارد (Blizzard) رونمایی شد. Diablo 4 و Overwatch 2. این دو بازی، قسمت‌های جدید فرانچایز‌های محبوب بلیزارد هستند که انتظار معرفی آن‌ها را به این زودی‌‌ها نداشتیم. بلیزارد تا به این لحظه اظهار داشته است که حتی نمی‌داند این عناوین در چه تاریخی عرضه خواهند شد؛ که از این موضوع می‌توان برداشت کرد که عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این عناوین حتمی است. احتمال عرضه‌ی این بازی‌ها برای هر دو نسل امکان‌پذیر است ولی ما در این مطلب فرض می‌کنیم که هر دوی این بازی‌ها برای نسل بعد منتشر خواهند شد.

اخیرا گفتگویی با تیم توسعه‌ی بازی Diablo 4 انجام شده است، آن‌ها گفته‌اند:

هیچ برنامه‌ای برای عرضه‌ی بازی در آینده نزدیک نداریم و حتی بلیزارد هم این چنین است.

همچنین کارگردان بازی Overwatch 2، جف کاپلان (Jeff Kaplan)، هم در مصاحبه‌ای که با VG274 داشت به سادگی از زمان عرضه‌ی Overwatch 2 اظهار بی‌اطلاعی کرده است.

احساس می‌کنم دفعه‌ی بعد در BlizzCon سال بعد، در مورد Overwatch 2 صحبت خواهیم کرد. البته اگر (این صحبتم) به دردتان بخورد.

همچنین لوئیس باریگا (Luis Barriga)، کارگردان بازی Diablo 4 نیز طی مصاحبه‌ای از دشواری‌های توسعه‌ی اثری با وسعت بسیار زیاد مانند Diablo 4 گفته بود و اظهار داشته بود که این بازی به این زودی‌ها منتشر نخواهد شد. آقای جف کاپلان نیز در مصاحبه‌ای که با وب‌سایت Kotaku Australia داشت در مورد تاثیر بسیار بد فاش شدن بازی‌ها برروی استودیو‌ها، صحبت کرد.

اظهارات این چنینی از سوی سازندگان، بعد از معرفی بازی‌ها به صورت رسمی برای پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عجیب است؛ مخصوصا وقتی به این موضوع که قرار نیست این عناوین در سال آینده هم عرضه شوند، توجه کنیم. بنابراین ما انتظار داریم که این دو بازی، زمانی آماده‌ی عرضه شوند که پلی‌استیشن ۵ عرضه شده است. آیا هنوز هم انتظار دارید که Diablo 4 و Overwatch 2 برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شود؟ دیدگاه‌های خودتان را در پایین این مطلب در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

می‌توانید ویدیوهای منتشر شده از بازی Overwatch 2 را از این پیوند و این پیوند مشاهده کنید و برای مشاهده‌ی ویدیو‌های منتشر شده از بازی Diablo 4 به این پیوند مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید