گیفت کارت
گیفت کارت

فاش شدن Overwatch 2 به روحیه‌ی تیم توسعه دهنده آسیب زد

۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

همانند دیگر معرفی‌های بزرگ مراسم BlizzCon 2019، بازی Overwatch 2 نیز از مدت‌ها قبل فاش شده بود و همه از وجود آن خبر داشتند. این موضوع سبب شد تا رونمایی از این بازی دیگر غافلگیر کننده نباشد. اما ظاهراً فاش شدن این عنوان به روحیه‌ی اعضای تیم توسعه دهنده‌ی بلیزارد (Blizzard) نیز آسیب زده بود.

آقای جف کپلن (Jeff Kaplan)، طراح ارشد Overwatch، در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت  Kotaku Australia در مورد تاثیر بسیار بد فاش شدن بازی‌ها برروی استودیو‌ها صحبت کرد:

زمانی که به سختی در حال تلاش هستید تا چیزی را به شخصی ارائه دهید و سپس شخص دیگری آن را لو می‌دهد، این بخشی است که به شدت ما را آزار می‌دهد؛ زمانی که مردم صرفاً از وجود یک بازی آگاه هستند، اما به اطلاعاتی که ما می‌خواستیم در اختیارشان قرار دهیم، دسترسی ندارند.

زمانی که بازی Overwatch 2 فاش شد، بسیاری از بازی‌بازان نگران میزان پیشرفت و آیتم‌های خود بودند و نمی‌خواستند که جامعه‌ی بازی‌بازان این عنوان تقسیم شود. همان‌طور که آقای کپلن توضیح داد، دلیل این نگرانی‌ها و واکنش منفی تنها به خاطر عدم اطلاعات کافی بود.

آقای کپلن در ادامه اعلام کرد که پس از فاش شدن Overwatch 2 و انتشار تصاویر بی‌کیفیت بازی، طراحان بخش PvE به شدت ناراحت شدند:

طراحان ما به شدت ناراحت هستند: آن‌ها آن قدر تلاش می‌کنند تا بازی بسیار زیبا به نظر برسد. بعد تعدادی تصویر بسیار بی‌کیفیت از بازی منتشر می‌شود و مردم می‌گویند: «این بازی خیلی خوب به نظر نمی‌رسد» و ما با خود می‌گوییم این بازی فوق العاده زیباست! این فقط به خاطر تصویر بسیار بدی بوده که یک نفر گرفته است. این موضوع به روحیه‌ی تیم آسیب می‌زند.

بازی Overwatch 2 در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. تاکنون اطلاعات زیادی از این عنوان منتشر شده است. شما می‌توانید با مراجعه به این آدرس، به تمام اخبار منتشر شده دسترسی پیدا کنید.

نظر شما جیست؟ آیا با صحبت‌های آقای کپلن موافق هستید؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید