گیفت کارت
گیفت کارت

Overwatch 2 | بخش Hero Missions «قابلیت تکرار بسیار بالایی» خواهد داشت

۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

پس از پایان مراسم افتتاحیه‌ی BlizzCon 2019، اعضای تیم سازنده‌ی Overwatch 2 در پنل مخصوص این بازی حاضر شدند و اطلاعات جدیدی از برنامه‌های خود برای این عنوان را در اختیار کاربران و هواداران قرار دادند.

شرکت بلیزارد (Blizzard) برخلاف سال گذشته، امسال با دستی پر به مراسم BlizzCon آمد. یکی از رونمایی‌های بزرگی که شرکت بلیزارد برای مراسم امسال در نظر گرفته بود، نسخه‌ی دوم بازی تیراندازی و آنلاین خود یعنی Overwatch بود. در طول روزهای گذشته، شاهد انتشار اطلاعات جدیدی از این بازی بودیم. برای مثال، برخلاف نسخه‌ی نخست، بازی Overwatch 2 شامل محتوای PVE و داستانی نیز می‌شود. یکی از بخش‌های جدید بازی، Hero Missionها هستند که تیم سازنده اطلاعات جدیدی درباره‌ی این بخش را در اختیار هواداران قرار داده است.

به گفته‌ی تیم سازنده، این ماموریت‌ها «قابلیت تکرار بسیار بالایی» داشته و قرار است محتوای جدید بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهد. ماموریت‌های موجود در بخش Hero Missions به شکلی طراحی شده‌اند که بازی‌بازان را تشویق به تجربه‌ی بازی با تمامی قهرمانان حاضر در این عنوان که تعداد آن‌ها از ۳۰ قهرمان نیز فراتر می‌رود، می‌کنند. برخلاف ماموریت‌های داستانی که باید توسط قهرمانانی مشخص و از پیش تعیین شده انجام شوند، ماموریت‌های Hero Mission را می‌توان با قهرمانان مختلفی انجام داد. این موضوع به شما اجازه می‌دهد تمامی قهرمانان حاضر در بازی را امتحان کرده و بیشتر با آن‌ها آشنا شوید. با توجه به این که اهداف این ماموریت‌ها به صورت مداوم تغییر می‌کند، این بخش از بازی می‌تواند محتوایی جذاب و متفاوت را در اختیار شما قرار دهد.

بازی Overwatch 2 قرار است برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. البته تاریخ انتشار این عنوان هنوز مشخص نشده است. به گفته‌ی تیم سازنده، اگرچه شرکت بلیزارد توسعه‌ی نسخه‌ی دوم سری را آغاز کرده است ولی این به معنی فراموش شدن کاربران نسخه‌ی اول نخواهد بود. تمامی شخصیت‌ها و نقشه‌هایی که برای بازی Overwatch 2 منتشر می‌شوند، در دسترس کاربران نسخه‌ی اول نیز قرار خواهند گرفت. شما می‌توانید ویدئوی نسبتا طولانی منتشر شده از گیم‌پلی بازی را از طریق این لینک مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید