گیفت کارت
گیفت کارت

ضیافت جهنمی | مروری بر نقدها و نمرات بازی Afterparty

۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

به تازگی نقدها و نمرات بازی Afterparty منتشر شده است. در ادامه به مرور این نقدها خواهیم پرداخت.

بازی Afterparty، ساخته‌ی جدید استودیوی نایت‌ اسکول (Night School)، عنوانی در سبک ماجراجویی است که داستان شخصیت‌هایی به نام Milo و Lola را روایت می‌کند که بنابر اتفاقاتی خود را در جهنم پیدا می‌کنند. شما می‌توانید در نقش هر یک از این دو شخصیت قرار بگیرید و در عین حال یک سیستم مکالمه‌ای هوشمند وجود دارد که بر اساس تصمیمات شما داستان بازی را تغییر می‌دهد. اقدامات و تصمیمات شما نه تنها برروی Milo و Lola اثر گذار است، بلکه برروی مردم نیز تاثیرگذار خواهد بود. گرافیک و طراحی رنگارنگ محیط را می‌توان از نکات مثبت این بازی دانست.

حال به بررسی برخی از نقدها و نمرات این بازی می‌پردازیم.

Wccftech: 9/10

بازی Afterparty تصویری جالب از رشد و کار را به همراه یک سیستم مکالمات فوق‌العاده نمایش می‌دهد. با وجود آن که مشکلاتی جزئی در بازی قرار دارد، اما این عنوان از نظر داستانی و روایت تقریبا بی عیب و نقص است.

IGN: 8.5/10
بازی جدید استودیوی نایت اسکول، یک کمدی جذاب، خنده‌دار و جالب است که جهنم را به یک مکان سرگرم‌کننده تبدیل می‌کند.
Multiplayer.it: 8.3/10
استودیوی نایت اسکول با Afterparty به یک سبک هنری جالب دست یافته است. این بازی از عدم وجود یک گیم‌پلی واقعی رنج می‌برد، اما به خوبی برروی سبک هنری و روایت داستان تمرکز کرده است.
USGamer: 8/10
استودیوی نایت اسکول جهنمی جذاب و پیچیده را در Afterparty ساخته است. این عنوان در بخش طنز و نویسندگی به خوبی می‌درخشد و زندگی در همه‌ی شخصیت‌های بازی جریان دارد.
PC Invasion: 8/10
بازی Afterparty چندان طولانی و سخت نیست، اما لحظاتی جالب و سرگرم‌کننده را برای شما به ارمغان می‌آورد.
PC Gamer: 8/10
نویسندگی و صداپیشگی بازی Afterparty فوق‌العاده است. سبک هنری و برخی دیگر از ویژگی‌های این عنوان موجب می‌شود که شما از ابتدا تا اتنهای بازی با آن همراه باشید.
GameInformer: 7.8/10
Afterparty سوالاتی را مطرح می‌کند که شما انتظار ندارید پرسیده شوند و این دقیقا همان چیزی است که مرا به تجربه‌ی آن راضی کرد. به طور کلی ویژگی‌های جالبی در این بازی وجود دارد.
GameSpew: 6/10
Afterparty لحظاتی مفرحی را ارائه می‌دهد اما با مشکلاتی نیز همراه است. سبک هنری بازی قابل تحسین است و چراغ‌های نئونی و پس‌زمینه‌های خونین موجب می‌شوند تا احساس کنید که واقعا در جهنم حضور دارید. داستان بازی با وجود آن که جذاب است، اما در برخی مواقع به کندی روایت شده و شخصیت‌‌های اصلی به حاشیه رانده می‌شوند.
بازی Afterparty هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید