بازی Star Wars: The Old Republic تا به حال برای الکترونیک آرتس حدود ۱ بیلیون دلار درآمد داشته است

۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵

بدون شک در حال حاضر اکثر بازی‌بازها نگاه خود را به شرکت الکترونیک آرتس (Electronics Arts) و بازی Star Wars Jedi: The Fallen Order استودیوی ریسپاون (Respawn) دوخته‌اند. عنوانی که بسیاری از بازی‌بازها و حتی خود الکترونیک آرتس توقع بسیار زیادی از آن دارد. حالا طبق آخرین اطلاعات منتشر شده به نظر می‌رسد که یکی از عناوین دیگر دنیای Star Wars موفق شده است تا در طی چند سال گذشته، سود بسیار شگفت‌آوری را برای الکترونیک آرتس همراه داشته باشد.

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده در جلسه‌ی سهام‌داران فصلی شرکت الکترونیک آرتس، مشخص شده است که عنوان نقش‌آفرینی Star Wars: The Old Republic موفق شده است، تا از زمان انتشار خود در سال ۲۰۱۱ میلادی تاکنون، حدود ۱ بیلیون دلار سرمایه برای الکترونیک آرتس تولید کند. عنوانی که در طی سال‌ها تغییرات بسیار چشم‌گیری را شاهد بوده ولی توانسته است تا تعداد قابل‌توجهی از بازی‌بازها را جذب خود کند.

بازی Star Wars: The Old Republic در حال حاضر برروی رایانه‌های شخصی دردسترس بازی‌بازها قرار دارد. قابل ذکر است که در این جلسه‌ی سها‌م‌داران ما شاهد انتشار اخبار جالب دیگری از دنیای Star Wars همانند فروش بیش از بیش از ۳۳ میلیون نسخه از دو بازی Star Wars Battlefront 1 & 2 و همچنین مشخص شدن انتظار الکترونیک آرتس از فروش بازی Star Wars Jedi: The Fallen Order بودیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید