تریلر جدید بازی Beyond Good and Evil 2 با محوریت طراحی شخصیت‌های بازی

۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵

به تازگی تریلری جدید از بازی Beyond Good and Evil 2 منتشر شده که در جریان آن، کاربران می‌توانند اطلاعات جدیدی از چگونگی طراحی و ساخته شدن شخصیت‌های بازی به دست آورند.

عنوان مورد انتظار Beyond Good and Evil 2، یکی دیگر از پروژه‌های شرکت بزرگ یوبی سافت (Ubisoft) به شمار می‌رود که تا حالا، اخبار و تریلرهای مختلفی از آن منتشر شده و کاربران تا حدودی با کلیت بازی آشنا شده‌اند. با اینکه مدت زمان قابل توجه‌ای از معرفی بازی Beyond Good and Evil 2 می‌گذرد اما تیم سازنده‌ی آن همچنان تاریخ انتشار دقیقی برای آن مشخص نکرده و به نظر نمی‌رسد که این اثر تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی آماده‌ی عرضه باشد. به هرحال، یوبی سافت در این مدت زمان اطلاعات مختلفی را از این اثر منتشر می‌کند و در حال حاضر، جدیدترین تریلر بازی Beyond Good and Evil 2 با محوریت طراحی شخصیت‌های آن با کاربران به اشتراک گذاشته شده است.

در بخش‌های اولیه‌ی این تریلر، کاربران با چگونی طراحی شخصیت جید (Jade) آشنا خواهند شد. در ادامه، شاهد معرفی شخصیت‌های ماماگو (Mammago) و داکینی (Dakini) هستیم. شخصیت ماماگو، می‌تواند یکی از تاثیرگذارترین و کاربردی‌ترین شخصیت‌های موجود در بازی باشد که به احتمال زیادی تا انتهای داستان با این شخصیت سر و کار خواهید داشت. در واقع ماماگو یک مکانیک خواهد بود که می‌تواند مشکلات و ایرادهای سفینه‌ی فضایی شخصیت اصلی را برطرف سازد و یا بخش‌های مختلف این سفینه را ارتقاء دهد. از سویی دیگر، شخصیت‌هایی در بازی وجود دارند که هم این قابلیت را دارند که به شکل یک انسان ظاهر شوند و هم مثل ربات‌های درون دنیای بازی، با دیگران ارتباط برقرار کنند و تمامی مشخصات ظاهری آن‌ها را الگوبرداری کنند.

در طول داستان بازی، نوعی سنگ انرژی با نام دیوالایت (Dwalite) وجود خواهد داشت که کاربران قادر خواهند بود خالکوبی‌های متفاوتی را از جنس این نوع سنگ انرژی برای خود شخصی سازی کنند که اثری هولوگرافیک داشته و براق بودن آن به طور کامل در ویدئوی مذکور قابل مشاهده است. در انتهای تریلر منتشر شده، اطلاعاتی محدود از حالت‌های مختلف موسیقی و انواع آن‌ها با کاربران به اشتراک گذاشته خواهد شد.

همان طور که ذکر شد، بازی Beyond Good and Evil 2 هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد و با توجه به شرایط آن، به احتمال زیادی بازی هنوز به مراحل پایانی توسعه‌ی خود نرسیده است.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید عنوان Beyond Good and Evil 2 را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید