EGX Berlin 2019 از پنجره گیمفا | پوشش زنده و اختصاصی گیمفا از رویداد EGX Berlin 2019

۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴

نمایشگاه EGX Berlin 2019 روز گذشته در شهر برلین آلمان آغاز شد و طی این رویداد شاهد نمایش بسیاری از بازی‌های جدید خواهیم بود؛ به ویژه اینکه هیدئو کوجیما نیز قرار است در این مراسم حضور داشته و در رابطه با بازی Death Stranding توضیحاتی ارائه دهد. پس با گیمفا و پوشش اختصاصی این رویداد همراه باشید.

رویداد EGX Berlin 2019 روز گذشته آغاز شد و همان طور که در خبرها نیز به آن اشاره کردیم، بازی‌های زیادی از جمله Cyberpunk 2077، Doom Eternal و حتی Shenmue 3 در این رویداد نمایش داده می‌شوند و برخی از آن‌ها نیز قابل بازی خواهند بود. اما فردا آخرین روز این رویداد است و شاید بتوان آن را مهم‌‌ترین روز این نمایشگاه نیز تلقی کرد.

علاوه بر اینکه فردا بار دیگر شاهد پخش زنده‌ی گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 خواهیم بود، هیدئو کوجیما نیز قرار است  راس ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت تهران در این مراسم حضور یابد و ضمن ملاقات با طرفداران، به توضیحاتی در رابطه با بازی Death Stranding بپردازد.

بر همین اساس با همکاری یکی از همراهان همیشگی گیمفا یعنی آقای میلاد شریف، وب‌سایت گیمفا به صورت اختصاصی آخرین روز این نمایشگاه را به صورت زنده از طریق لایو اینستاگرام پوشش خواهد داد. بنابراین منتظر تصاویر و ویدئوهای اختصاصی گیمفا از نمایشگاه و غرفه‌های حاضر در EGX Berlin 2019  باشید.

شما می‌توانید فردا راس ساعت ۱۳ عصر با مراجعه به صفحه‌ی اینستاگرام گیمفا شاهد پوشش زنده و اختصاصی ما از نمایشگاه EGX Berlin 2019 باشید. پس با ما همراه باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید