گیفت کارت
گیفت کارت

BlizzCon 2019 | رئیس بلیزارد به دلیل وقایع Blitzchung، از جامعه‌ی بازی‌بازان عذرخواهی کرد

۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵

شب گذشته به عنوان یکی از جذاب‌ترین شب‌های صنعت بازی‌های ویدئویی در سال ۲۰۱۹ به حساب می‌آید، اما چیزی که این شب را جذاب‌تر می‌کرد این بود که بدانیم بازخورد بلیزارد (Blizzard) نسبت به Blitzchung و وقایع مسابقات Hearthstone چه خواهد بود. در واقع در شب گذشته شاهد یکی از شوکه‌ کننده‌ترین و البته اخلاقی‌ترین کارها از سوی بلیزارد و رئیس این شرکت بودیم.

شب گذشته قبل از آغاز نهایی رسمی مراسم و معرفی آثار شرکت بلیزارد، آقای آلن برک (Allen Brack)، رئیس شرکت بلیزارد برروی صحنه‌ حاضر شد تا صحبت  توضیحاتی را به تماشاچیان مراسم BlizzCon 2019 و البته جامعه‌ی بازی‌بازان نسبت به وقایع Blitzchung و مسابقات Hearthstone ارائه دهد.

ما مطابق استانداردهای والایی که برای خودمان تعیین کرده بودیم، عمل نکردیم و در هدف خود شکست خوردیم، به همین خاطر نیز متاسفم و مسئولیت کار اشتباه خود را می پذیرم.

ماه قبل بود که با بالا گرفتن اعتراضات مردم هنگ‌کنگ علیه کشور چین، وای چونگ (Wai Chúng)، بازی‌کن تایوانی مسابقات Hearthstone به دلیل پشتیبانی از معترضین هنگ‌کنگی، توسط بلیزارد از شرکت در Blitzchung محروم شد. در واقع وی پس از پیروزی در مسابقات حاشیه‌ی اقیانوسی آسیا، به صورت رسمی برروی صحنه آمد و در جلوی دوربین‌های خبری و به صورت زنده از معترضین هنگ‌کنگی به نام آزادی هنگ‌کنگ حمایت کرد.

آقای آلن برک پس از پایان سخنرانی‌اش و معذرت‌خواهی از جامعه‌ی بازی‌بازان و صنعت بازی‌سازی و ورزش‌های الکترونیک، مورد تشویق تماشاچیان و حاضرین در مراسم قرار گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید