BlizzCon 2019 | بازی Overwatch 2 برای پلی‌استیشن ۴ توسعه یافته است + اطلاعات جدید (مراحل داستانی، co-op و PvP)

۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۹

ساعاتی پیش بود که شرکت بلیزارد (Blizzard) در مراسم BlizzCon با انتشار پیش‌نمایش‌هایی خبر از ساخت بازی Overwatch 2 داد. این بازی دنباله‌ی یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها در ژانر شوتر‌ تیمی است که خیل عظیمی از محتوا‌ی جدید با آن همراه شده است. برای تازه‌وارد‌ها ماموریت‌های کاملا داستانی را به عنوان بخشی از کمپین تدارک دیده است. مراحل co-op با ارزش تکرار بالا وجود خواهد داشت تا سطح قهرمانتان را افزایش دهید و توانایی‌ها و قدرت‌های جدیدی را بدست آورید.

اما جذاب‌ترین بخش این بازی نحوه‌ی تعامل آن با بازی اول است. بلیزارد زیرساختی را فراهم کرده است تا بازی‌بازان Overwatch 2 بتوانند در حالت PvP (Player VS Player) با Overwatch اصلی به تعامل بپردازند.

همه‌ی نقشه‌ها، قهرمان‌ها و نوع بازی که به بازی جدید اضافه خواهد شد به بازی اول نیز افزوده می‌شود و دو عنوان در کنار یکدیگر قابل بازی خواهند بود تا بتوانند تعداد بازی‌بازان بیشتری را گرد هم آورند. جف کاپلان (Jeff Kaplan)، طراح ارشد بازی، بر روی استیج Blizzcon این موضوع را به عنوان یک رویکرد کاملا جدید برای دنباله‌ها توصیف کرد.

همچنین بازی‌بازان Overwatch اصلی، می‌توانند آیتم‌های شخصی‌ساز کاراکتر خود را در Overwatch 2 نیز داشته باشند. هر اسکین، نماد بازی‌باز، Spray، Emote و … همگی به  Overwatch 2 منتقل خواهد شد و همان دسترسی که در بازی اصلی داشتید، در بازی جدید نیز خواهید داشت.

این یک روش موثر برای بهتر شدن دنباله‌ها است. نظر شما در مورد رویکرد جدید بلیزارد چیست؟ اسکین محبوبتان در این بازی چه بود؟ آن را در بخش نظرات پایین همین مطلب با ما در میان بگذارید.

بلیزارد تایید کرده است که Overwatch 2 برای پلی‌استیشن ۴ توسعه یافته است. ولی توسعه‌دهندگان آن درباره‌ی زمان انتشار این بازی گفته‌اند که “هیچ ایده‌ای” از تاریخ انتشار ندارند. شاید از این حرف آن‌ها بشود برداشت کرد که این بازی برای هر دو نسل هم منتشر می‌شود؛ تا احتمال عرضه‌ی آن بر روی پلی‌استیشن ۵ نیز قوت گیرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید