گیفت کارت
گیفت کارت

BlizzCon 2019 | تاریخ انتشار Warcraft 3: Reforged به زودی اعلام خواهد شد + گسترش بتای بازی

۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۵

در طی مراسم افتتاحیه‌ی BlizzCon 2019، شرکت بلیزارد (Blizzard) اعلام کرد که به زودی بازی Warcraft 3: Reforged را در دسترس افراد بیشتری قرار خواهد بود. با این‌که بتای بخش چندنفره از هفته‌ی گذشته در دسترس بوده اما با این حال، هنوز هم تاریخ عرضه‌ی این عنوان مشخص نشده است.به گفته‌ی آقای الن برک (Allen Brack)، مدیر عامل شرکت بلیزارد، اعلام کرد که حضار BlizzCon 2019 و همچنین کسانی که دارای بلیط‌های مجازی هستند و این مراسم را از طریق اینترنت مشاهده می‌کنند، از تاریخ دوشنبه ۱۳ آبان (۴ نوامبر) می‌توانند به بتای بخش چندنفره ملحق شوند.

متاسفانه آقای برک تاریخ دقیقی را برای انتشار نسخه‌ی کامل بازی مشخص نکرد. همان‌طور که می‌دانید، Warcraft 3: Reforged برای عرضه در سال جاری برنامه ریزی شده است، اما این‌طور که به نظر می‌رسد ممکن است شاهد تاخیر در انتشار آن باشیم.

Warcraft 3: Reforged نسخه‌ی ریمستر کامل، یعنی هر دو بخش چندنفره و تک نفره، بازی Warcraft 3 است. برخلاف تغییر گرافیک، رابط کاربری و موارد دیگر، بخش چندنفره‌ی این عنوان هنوز هم با نسخه‌ی اصلی سازگاری دارد. همچنین با این‌که بخش تک‌نفره‌ی بازی در اکثر موارد مشابه نسخه‌ی اصلی بوده اما با این‌ حال، بلیزارد تغییراتی را در آن اعمال کرده است تا با Lore سری World of Warcraft تطابق بهتری داشته باشد.

بازی Warcraft 3: Reforged در تاریخی نامشخص از سال جاری به صورت انحصاری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید