تصاویر جدیدی از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵

در فاصله‌ی ۴ روز تا عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2، وب‌سایت IGN تصاویر جدیدی را از این عنوان منتشر کرد. همچنین در کنار انتشار تصاویر جدید مشخص شد که این نسخه از حالت Photo Mode نیز بهره خواهد برد.

شما می‌توانید تصاویر جدید نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید. لازم به ذکر است که این تصاویر با کیفیت ۴K قرار داده شده‌اند.

همچنین روز گذشته، راک‌استار (Rockstar) تریلر هنگام عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 را منتشر کرد که می‌توانید از طریق نشانی قرار گرفته آن را مشاهده نمایید. در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2، شاهد محتویات اضافی در بخش داستانی خواهیم بود. همچنین بهبودهای مختلفی در بخش جلوه‌های بصری این بازی انجام شده است. در عین حال، راک‌استار تایید کرده است که بخش ماد در قسمت تک‌نفره‌ی این عنوان آزاد خواهد بود.

بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. این بازی در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ (۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) از طریق لانچر مخصوص راک‌استار و فروشگاه اپیک گیمز در دسترس پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت و در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۸ (۲۲ نوامبر ۲۰۱۹) برای سرویس گوگل استیدیا نیز عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید