تریلر جدیدی از بازی Shenmue 3 منتشر شد

۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵

تنها ۲ هفته تا عرضه‌ی بازی مورد انتظار Shenmue 3 فاصله داریم و اکنون در همین راستا، استودیوی وای‌اس نت (Ys Net)، توسعه‌دهنده‌ی این بازی، با وجود فراز و نشیب‌های بسیاری در توسعه‌ی آن، کم‌کم انتشار آن را جشن خواهد گرفت. با این تفاسیر، آن‌ها تریلر جدیدی را از این بازی منتشر کرده‌اند که به مبارزات و حالت تمرینی آن می‌پردازد.

معمولا برای بازی‌بازان، مبارزات این عنوان از اهمیت بیشتری نسبت به روند و محیط آن برخوردار است. اما با این وجود، موارد یاد شده از پر اهمیت‌ترین جنبه‌های این بازی به شمار می‌روند. در تریلر منتشر شده، یو سوزوکی (Yu Suzuki)، کارگردان بازی Shenmue 3، توضیحاتی را در رابطه با مبارزات این عنوان ارائه نموده و در کنار آن، شخصیت ریو (Ryo) را نیز مشاهده می‌کنیم که به مبارزه با دشمنان می‌پردازد. همچنین بازی‌بازان به منظور غلبه بر دشمنان و باس‌های این عنوان، بایستی ورزش رزمی دوجو (Dojo) را در آن فرا گیرند که تمرینات این ورزش نیز در تریلر منتشر شده، به تصویر کشیده شده است. لازم به اشاره است که بخش‌های مختلفی از شهر این بازی و شخصیت‌های آن نیز در تریلر منتشر شده، به نمایش در می‌آید.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Shenmue 3 در تاریخ سه‌شنبه، ۲۸ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (مصادف با ۱۹ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید