دو بازی Costume Quest و Soma برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفتند

۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

استودیوی اپیک گیمز (Epic Games) امروز در خبر خوبی اعلام کرد که دو بازی Costume Quest و Soma به مدت یک هفته به صورت رایگان برروی این فروشگاه در دسترس قرار گرفته است. عناوین رایگان هفته‌ی آینده نیز مشخص شده است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، هر هفته یک یک دو بازی به صورت رایگان برروی فروشگاه اپیک گیمز منتشر می‌شود تا دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی بتوانند از آن‌ها استفاده کنند. در هفته‌های اخیر هم عناوین جذاب و پرطرفداری برروی این فروشگاه عرضه شدند که مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان قرار گرفت. هفته‌ی گذشته نیز دو بازی Layers Of Fear و Q.U.B.E. 2 در این فروشگاه منتشر شدند که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

اپیک گیمز به مناسب جشن هالووین، دو بازی Costume Quest و Soma را در اختیار بازی‌بازان قرار داده است. این دو عنوان تا تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ (۷ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) قابل بازی خواهند بود. Costume Quest داستان سه بچه را روایت می‌کند که در جشن هالووین قصد دارند تا علت زندگی عجیب همسایه‌ی خود را جویا شوند. Soma هم عنوان جالبی است که شما باید در دنیایی پر از انسان‌ه و روبات‌ه به ماجراجویی بپردازید.

پس از تاریخ ذکر شده، دو بازی Nuclear Throne و Ruiner برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار خواهند گرفت. در صورت دریافت اخبار بیشتر در این زمینه، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید