گیفت کارت
گیفت کارت

کوجیما از اکنون به فکر پروژه‌ی بعدی خود است

۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) و تیمش در استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) سه سال گذشته را صرف توسعه‌ی بازی Death Stranding کرده‌اند. حالا با وجود اینکه چند روز دیگر تا عرضه‌ی این بازی باقی‌مانده، به نظر می‌رسد کوجیما آماده است تا به سراغ پروژه بعدی خود برود. در ادامه برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

هیدئو کوجیما به تازگی در مصاحبه‌ای اعلام کرده است که او در طی چهار سال گذشته با استرس بسیار زیادی رو‌به‌رو بوده و درعین حال می‌داند که این استرس پس‌ از عرضه‌ی بازی Death Stranding به پایان خواهد رسید. او همچنین به این نکته نیز اشاره کرد که از مدتی قبل ایده‌هایی برای بازی بعدی‌اش را در سر داشته است. بدون شک اینکه بازی بعدی هیدئو کوجیما چه اثری خواهد بود، مسئله‌ی بسیار جذابی است. او برای مدت‌ها از علاقه خود برای ساخت دنباله‌ای از Death Stranding سخن گفته بود و همچنین به اعتقاد وی تکنولوژی استریم گام بزرگ بعدی صنعت بازی‌های ویدئویی است، پس آیا ما می‌توانیم انتظار عنوانی را از وی داشته‌ باشیم که از این تکنولوژی بهره می‌برد؟

در نهایت باید گفت که بازی Death Stranding در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای پلی‌استیشن ۴ و در تاریخی نامشخص از تابستان ۲۰۲۰ میلادی با کمک ۵۰۵ گیمز (۵۰۵ Games) برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید