لغو شدن Silent Hills و فرایند توسعه‌ی Death Stranding از زبان نورمن ریداس

۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

همان‌طور که مستحضر هستید، تریلر زمان عرضه‌ی بازی Death Stranding روز گذشته منتشر شد و به رسم همیشگی نمایش‌های این بازی، در عین حال که طرفداران را هیجان‌زده کرد، سوالات بیشتری را نیز برای آن‌ها ایجاد نمود. اکنون در پی نمایش‌های این بازی، نورمن ریداس (Norman Reedus)، صداپیشه‌ی شخصیت سم (Sam)، توضیحاتی را در رابطه با لغو شدن Silent Hills و فرایند توسعه‌ی بازی Death Stranding ارائه کرده است که در ادامه به مرور آن‌ها می‌پردازیم.

نورمن ریداس طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Hollywood Reporter، توضیحاتی را درباره‌ی تشابهات دو بازی Silent Hills و Death Stranding ارائه کرد و اظهار داشت که لغو شدن Silent Hills، اتفاق خوبی برای وی بوده است. نورمن در این خصوص توضیح داد:

سپری کردن زمان با هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) بسیار عالی است و من هم‌اکنون تا حدودی با ذهن وی آشنا شدم. صادقانه بگویم که لغو شدن Silent Hills را دوست دارم چراکه موجب شد تا به افکار و روش‌های کوجیما پی ببرم و کوجیما حقیقتا من را شگفت‌زده کرد.

نورمن ریداس در ادامه درباره‌ی مقدمات توسعه‌ی بازی Death Stranding توضیحاتی را ارائه کرد. وی در این خصوص اظهار داشت:

من، هیدئو کوجما و گیلرمو دل تورو (Guillermo Del-Toro) در حال توسعه‌ی بازی Silent Hills بودیم که نزاعی میان مدیران شرکت کونامی و هیدئو کوجیما پیش آمد و به یک‌باره همه چیز در سکوت خبری فرو رفت. سپس هیدئو کوجیما مجددا به سراغ من آمد و اظهار داشت که شرکت سونی (Sony) با وی برای ساخت بازی کاملا جدیدی، در حال همکاری است. من برای این پروژه بیشتر هیجان‌زده بودم؛ چرا که هیدئو کوجیما شخصا با یک دستگاه iPad به مراسم San Diego Comic-Con آمد، جلوه‌های گرافیکی پروژه‌ی خود را به من نشان داد و من را کاملا شگفت‌زده کرد.

همان‌طور که مطلع هستید، بازی‌بازن بسیاری برای P.T و Silent Hills هیجان‌زده بودند و بر اساس توضیحات نورمن ریداس، به نظر می‌رسد که لغو شدن Silent Hills اتفاق بدی نبوده است.

اما از این موضوعات که بگزریم، نورمن ریداس درباره‌ی فرایند صداپیشگی و توسعه‌ی بازی Death Stranding نیز توضیحاتی را ارائه کرد و اظهار داشت:

من و هیدئو کوجیما معمولا در زمان فرایند موشن کپچر (Motion Capture) این بازی حضور داشتیم. وی عروسکی پلاستکی را به همراه داشت و از من می‌خواست که وی را آرام کنم، سپس وانمود کنم که مرده است و سپس وحشت کنم زیرا ردهای دستی نمایان شده است. پس از این موارد، هیدئو می‌خواست که تصور کنم هزاران وال مرده روبه‌روی من قرار دارد. ذهن وی در سطح دیگری است.

بازی Death Stranding قرار است در تاریخ جمعه، ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد. لازم به اشاره است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نیز تایید شده و در اوایل تابستان ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد همچنین شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال کنید. به علاوه، علاقه‌مندان می‌توانند به منظور آشنایی بیشتر با این بازی، پیش‌نمایش آن تحت عنوان «جهان به دستان کوجیما چشم دوخته است» را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند. همچنین هایلایت جدید این بازی به نکاتی می‌پردازد که باید پیش از خرید آن بدانید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید