شرکت انویدیا تصاویر جدیدی را از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 منتشر کرد

۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

به فاصله‌ی ۵ روز تا انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2، شرکت انویدیا (Nvidia) تصاویر جدیدی از این عنوان را منتشر کرد. لازم به ذکر است که این تصاویر با کیفیت ۴K قرار داده شده‌اند.

اخیرا پیش‌دانلود این بازی برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است. در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2، شاهد محتویات اضافی در بخش داستانی خواهیم بود. در بخش گرافیکی و جلوه‌های بصری نیز باید به ارتقای عمق دید، انعکاس‌های بهبودیافته، بهبود سایه‌ها، کیفیت برف و البته بالاتر رفتن کیفیت بافت‌ها اشاره کرد و همچنین رزولوشن‌ ۴K نیز برای این بازی تایید شده است.

شما می‌توانید سه تصویر جدید نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.
لازم به ذکر است که قرار داشتن نشان NVIDIA RTX در این تصاویر، وجود قابلیت فناوری رهگیری پرتو (Ray Tracing) را تایید نمی‌کند. انویدیا تاکنون به صورت رسمی پشتیبانی این بازی از قابلیت رهگیری پرتو را تایید نکرده است. این احتمال وجود دارد که قرار دادشتن این نشان تنها برای تبلیغ کارت‌های گرافیکی جدید RTX درج شده باشد. با این وجود، ممکن است در آینده‌ای نزدیک این قابلیت به بازی اضافه شود.

بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد و در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ (۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) در اختیار پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. این بازی قرار است با یک ماه تاخیر برروی فروشگاه استیم نیز منتشر شود. همچنین این عنوان در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۸ (۲۲ نوامبر ۲۰۱۹) در دسترس مشترکان سرویس گوگل استیدیا نیز قرار می‌گیرد. شما می‌توانید برای مطالعه‌ی جزئیات بیشتر، تحلیل فنی و بررسی عملکرد این بازی و همچنین نقد و بررسی این اثر را با عنوان بازگشت باشکوه پادشاه غرب وحشی مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید