پیش‌دانلود بازی Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی در دسترس است

۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

کم‌تر از ۵ روز دیگر به انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 باقی مانده و بسیاری از بازی‌بازان این پلتفرم منتظر تجربه‌ی این عنوان زیبا و ارزشمند هستند. به تازگی، پیش‌دانلود این بازی برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است.

شرکت راک‌استار (Rockstar) ساعاتی پیش در توییتر خود به صورت رسمی اعلام کرد که پیش‌دانلود بازی Red Dead Redemption 2 برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. بر این اساس، افرادی که بازی را برروی رایانه‌های شخصی پیش‌خرید کرده‌اند، هم‌اکنون می‌توانند پیش‌دانلود این عنوان را از طریق لانچر مخصوص شرکت راک‌استار دریافت نمایند. طبق اطلاعات ارائه شده، حجم این پیش‌دانلود برروی رایانه‌های شخصی حدود ۱۱۰ گیگابایت بوده که نسبت به نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان از حجم بالاتری برخوردار است.

در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2، شاهد محتویات اضافی در بخش داستانی خواهیم بود. در بخش گرافیکی و جلوه‌های بصری نیز باید به ارتقای عمق دید، انعکاس‌های بهبودیافته، بهبود سایه‌ها، کیفیت برف و البته بالاتر رفتن کیفیت بافت‌ها اشاره کرد و همچنین رزولوشن‌ ۴K نیز برای این بازی تایید شده است.

بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد و در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ (۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) در اختیار پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. این بازی قرار است با یک ماه تاخیر برروی فروشگاه استیم نیز منتشر شود. همچنین این عنوان در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۸ (۲۲ نوامبر ۲۰۱۹) در دسترس مشترکان سرویس گوگل استیدیا نیز قرار می‌گیرد. شما می‌توانید برای مطالعه‌ی جزئیات بیشتر، تحلیل فنی و بررسی عملکرد این بازی و همچنین نقد و بررسی این اثر را با عنوان بازگشت باشکوه پادشاه غرب وحشی مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید