بازی‌های رایگان مشترکین پلاس در ماه نوامبر مشخص شدند

۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

همانند ماه‌های گذشته، شرکت سونی قصد دارد دو بازی جدید را در اختیار مشترکین سرویس پلاس کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار دهد. براساس اخبار منتشر شده، مشترکین این سرویس می‌توانند از ماه آینده‌ی میلادی، دو بازی Nioh و Outlast 2 را به حساب کاربری خود اضافه کرده و از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرند.

با فرا رسیدن روزهای پایانی ماه اکتبر، شرکت سونی از بازی‌های رایگان مشترکین پلاس در ماه آینده‌ی میلادی رونمایی کرده است. اولین بازی رایگان این ماه، بازی سبک Souls شرکت کوئی تکمو (Koei Tecmo) یعنی Nioh است. این بازی که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، به اعتقاد بسیاری یکی از بهترین ساخته‌های سبک Souls بود که توسط شرکتی به جز فرام‌سافتور (FromSoftware) ساخته شده است. با توجه به این که نسخه‌ی دوم این سری در آینده‌‌ی نزدیک و در ماه اسفند امسال منتشر می‌شود، هواداران می‌توانند از این فرصت برای تجربه‌ی نسخه‌ی اول این سری استفاده کنند.

شرکت سونی رویداد هالووین و طرفداران سبک ترس و وحشت را نیز فراموش نکرده و Outlast 2 را به عنوان دومین بازی رایگان ماه نوامبر انتخاب کرده است. این بازی نیز همانند عنوان قبلی در سال ۲۰۱۷ منتشر شده بود. اگر به سبک وحشت علاقه دارید، توصیه می‌کنیم حتما دومین نسخه از سری outlast را تجربه کنید.

کاربران می‌توانند از یک هفته‌ی دیگر یعنی در تاریخ ۱۴ آبان ماه سال جاری (۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) هر دو بازی یاد شده را به حساب کاربری خود اضافه کنند. همانند هر ماه، شرکت سونی یک ویدئوی کوتاه را نیز منتشر و در آن به معرفی عناوین رایگان این ماه مشترکین پلاس پرداخته است. شما می‌توانید این ویدئو را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید