میزان فروش بازی Remnant: From the Ashes از مرز یک میلیون نسخه عبور کرد + عرضه‌ی یک حالت جدید در روز آینده

۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

شرکت پرفکت ورلد اینترتینمنت (Perfect World Entertainment) و استودیوی گان‌فایر گیمز (Gunfire Games) میزان فروش بازی Remnant: From the Ashes را اعلام کردند. بر این اساس، فروش این بازی در تمامی پلتفرم‌ها از یک میلیون نسخه عبور کرده است. علاوه بر این قرار است در روز آینده یک به‌روزرسان جدید برای بازی عرضه شود که در آن، حالت جدیدی به نام Hardcore به این عنوان اضافه خواهد شد.

Hardcore حالت جدیدی است که در آن مرگ به منزله‌ی پایان بازی خواهد بود. بازی‌بازان می‌توانند یک شخصیت جدید را خلق و تا زمان اولین مرگ با آن بازی کنند. این شخصیت‌ها پس از مرگ برای همیشه ناپدید می‌شوند. همچنین شخصیت‌های Hardcore فقط می‌توانند به صورت آنلاین با شخصیت‌های Hardcore دیگر بازی کنند و قادر نخواهند بود به صورت Matchmaking تصادفی به تجربه‌ی آن بپردازند. همچنین چالش‌های جدیدی در این به‌روزرسان اضافه شده که دارای پاداش‌های بزرگی خواهد بود. علاوه بر این موارد، این به‌روزرسان شامل بهبودهایی در کیفیت و عملکرد فنی بازی نیز است. در سال ۲۰۲۰ نیز قرار است محتوای جدیدی برای این عنوان عرضه گردد.

یون ایم (Yoon Im)، از مدیران شرکت پرفکت ورلد اینترتینمنت، در سخنانی به مناسب فروش خوب این بازی اظهار داشت:

ازهمه‌ی طرفدارانی که کمک کرده‌اند تا بازی Remnant: From the Ashes به این جایگاه برسد، صمیمانه تشکر می‌کنم. استودیوی گان‌فایر گیمز یک بازی ویژه را ساخته و دیدن اینکه چگونه بازی‌بازان با آن همراه شده‌اند، بسیار جالب است. این تیم برنامه‌های مختلفی را در دستور کار دارد و می‌خواهد همچنان این بازی، تازه و چالش‌برانگیز باشد. ما مشتاقانه می‌خواهیم این سفر را با همه‌ی طرفدارانمان ادامه دهیم.

همچنین آقای دیوید آدامز (David Adams)، از موسسان استودیوی گان‌فایر گیمز، در سخنانی اظهار داشت:

ما از گسترش دنیای Remnant: From the Ashes هیجان‌زده هستیم و می‌دانیم که بازی‌بازان محتوای جدید این بازی را که برای عرضه در سال ۲۰۲۰ در نظر گرفته‌ایم، دوست خواهند داشت. طرفداران تقریبا روزانه از ما چالش‌های سخت و سخت‌تر درخواست داشتند و همچنین از رونمایی حالت جدید Hardcore بسیار خوشحالیم.

بازی Remnant: From the Ashes هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «برخاسته از خاکستر، در جستجوی آتش» به قلم مصطفی زاهدی مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید