مدیر ارشد مالی سونی: بازی‌های انحصاری و غیرانحصاری پلی‌استیشن ۵ هواداران را راضی خواهند کرد

۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

چندی پیش بود که شرکت سونی (Sony) به صورت رسمی اعلام کرد که کنسول پلی‌استیشن ۵ در تعطیلات کریسمس سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر خواهد شد. حالا طبق آخرین صحبت‌های منتشر شده ار مدیر ارشد مالی سونی به نظر می‌رسد که آن‌ها عناوین انحصاری و غیرانحصاری باکیفیتی را برای این کنسول در نظر گرفته‌اند. در ادامه برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

چند ساعت پیش بود با رونمایی از گذارش مالی سونی مشخص شد که پلی‌استیشن ۴ تبدیل به دومین کنسول پرفروش تاریخ شده‌است. حالا به تازگی هیروکو توتوکی، مدیر ارشد مالی سونی (Sony)، در طی مصاحبه‌ای اطمینان خود از موفقیت پلی‌استیشن ۵ را اعلام کرده و همچنین گفته است که عناوین انحصاری و غیرانحصاری که آن‌ها در حال حاضر مشغول توسعه‌شان هستند بدون شک هواداران را «راضی» خواهند کرد. به احتمال خیلی زیاد یکی از این عناوین انحصاری بازی جدید استودیوی بلوپوینت گیمز خواهد بود و شاید حتی عناوینی همانند Gods and Monsters، Watch Dogs Legion و Rainbow Six Quarantine از سوی یوبی‌سافت جزوی از عناوین غیرانحصاری مورد خطاب آقای توتوکی باشند.

ما همگی منتظر هستیم تا شرکت سونی به شکل رسمی از کنسول پلی‌استیشن ۵ و تمامی عناوین انحصاری زمان عرضه‌ی آن رونمایی کند ولی در حال حاضر تاریخ دقیق معرفی جزئیات این کنسول نامشخص است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید