ناموفق ولی اعتیادآور | نقدها و نمرات بازی Super Monkey Ball: Banana Blitz HD

۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵

بازی Super Monkey Ball: Banana Blitz HD به تازگی برروی پلتفرم‌های مختلفی عرضه شده است و اکنون در همین راستا، نقدها و امتیازات آن نیز منتشر شده است که نوید بازی ناموفقی را در این مجموعه می‌دهد.

بازی Super Monkey Ball: Banana Blitz HD که به نوعی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Super Monkey Ball: Banana Blitz HD محسوب می‌شود، سعی دارد تا گیم‌پلی آشنای این مجموعه را با جلوه‌های بصری نوین ارائه کند. همچنین مراحل و حالت‌های بیشتری نیز در این بازی گنجانده شده است که طرفداران را برای ساعاتی طولانی سرگرم خواهد کرد.

متاسفانه این بازی که توسط شرکت سگا (Sega) خلق شده است، با وجود پیشرفت‌های یاد شده، بازخوردهای ضد و نقیضی را از جانب منتقدین دریافت کرده است. اکثر منتقدین به کمبود محتوای این بازی اشاره داشته‌اند و در کنار آن، گیم‌پلی این عنوان را «اعتیادآور» خوانده‌اند.

شما می‌توانید نقدها و امتیازات این بازی را در قسمت پایین مشاهده کنید:

XGN: 8/10

بازی Super Monkey Ball: Banana Blitz HD با دارا بودن جلوه‌های گرافیکی نوین، همان گیم‌پلی آشنا و دوست داشتنی نسخه‌ی اصلی را ارائه می‌دهد.

Nintenderos: 8/10

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Super Monkey Ball: Banana Blitz با کیفیت HD و دارا بودن ۱۰۰ مرحله بازگشته است. همچنین ۱۰ مینی گیم و حالت‌های جدیدی نیز در آن وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را با دوستانتان تجربه کنید. اگر شما به دنبال چالش هستید و می‌توانید مشکلات Super Monkey Ball: Banana Blitz HD را نادیده بگیرید، این بازی آرکید قادر است تا برای ساعاتی کوتاه، شما را سرگرم کند.

DualShockers: 6.5/10

بازی Super Monkey Ball: Banana Blitz HD، حالت تک‌نفره‌ی خوبی را دار بوده و اگر کمبود محتوای آن را نادیده بگیریم، عنوانی است که محتوایی اعتیادآور را پیش روی بازی‌بازان قرار می‌دهد. اما تنظیمات کنترل این بازی، یکی از بزرگترین مشکلات بازی‌بازان محسوب خواهد شد. به علاوه، بخش چند نفره‌ی آن نیز بسیار ضعیف بوده و محتوای اندکی را ارائه می‌کند.

Vooks: 4/10

من به شدت خواهان لذت بردن از بازی Super Monkey Ball: Banana Blitz HD بودم ولی این بازی تجربه‌ی تلخی را به من ارائه کرد. مجموعه‌ی Super Monkey Ball نیاز به پیشرفت‌های بسیاری دارد و متاسفانه این بازی نتوانسته است تا به این مهم دست یابد.

بازی Super Monkey Ball: Banana Blitz HD در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید