بتای بخش چندنفره‌ی Warcraft 3 Reforged این هفته منتشر می‌شود

۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

شرکت بلیزارد اعلام کرده است که بتای بازی Warcraft 3 Reforged، آخر این هفته در دسترس کاربرانی که کد بتا را دریافت کرده‌اند، قرار خواهد گرفت.

شرکت بلیزارد (Blizzard) این خبر را در وب‌سایت رسمی خود و تنها چند روز مانده به آغاز مراسم BlizzCon منتشر کرده است. در این نسخه‌ی بتا که تنها به بخش چندنفره‌ی بازی محدود می‌شود، کاربران در ابتدا به دو نژاد انسان و Orc و حالت‌های ۱ در مقابل ۱ و ۲ در مقابل ۲ دسترسی خواهند داشت. البته شرکت بلیزارد تایید کرده است که نژاد‌های Night Elf و Undead و همچنین حالت‌های بیشتر در آینده به نسخه‌ی بتای بازی اضافه خواهد شد.

براساس گزارش‌های منتشر شده، شرکت بلیزارد ارسال دعوت‌نامه‌ برای شرکت در نسخه‌ی بتا را آغاز کرده است. شرکت بلیزارد درباره‌ی نحوه‌ی ارسال این دعوت‌نامه‌ها بیان کرده است:

دعوت‌نامه‌های اولیه برای کسانی که نسخه‌ی Spoils of War Edition این بازی را پیش‌خرید کرده باشند، ارسال خواهد شد. در گروه بعد، کسانی که نسخه‌ی استاندارد بازی Warcraft 3 Reforged را پیش‌خرید کرده باشند، دعوت‌نامه‌ی خود را دریافت خواهند کرد.

در طول هفته‌های گذشته، اطلاعات زیادی شامل اولین ویدئوها از گیم‌پلی بخش چندنفره‌ی نسخه‌ی بتا و یا تصویر منوی این بخش منتشر شده بود. نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی محبوب Warcraft 3 در جریان مراسم BlizzCon سال ۲۰۱۸ معرفی شد و قرار است تا پایان سال جاری میلادی در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار بگیرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید