الکترونیک آرتس انتظار دارد تا Star Wars Jedi: Fallen Order تا مارس سال ۲۰۲۰، ۶ الی ۸ میلیون نسخه بفروشد

۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

مدت زمان بسیار زیادی می‌گذرد که شاهد عرضه‌ی یکی از بازی‌های مجموعه‌ی Star Wars با تمرکز برروی بخش تک‌نفره بوده‌ایم. همین موضوع باعث می‌شود تا Star Wars Jedi: Fallen Order تمام توجهات را به خود جذب کند و از اهمیت بسیار ویژه‌ی برای طرفداران مجموعه‌ی Star Wars و البته‌ طرفداران بازی‌های ماجرایی سوم شخص برخوردار شود.

به لطف اکران نهمین و البته آخرین قسمت از مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان که بالاخره به نزاع میان طرف روشنایی و طرف تاریکی پایان می‌دهد، بسیاری از افراد درون و البته خارج از صنعت بازی‌های ویدئویی، کنجکاو هستند که بدانند بازی Star Wars Jedi: Fallen Order که پس از سال‌ها قرار است تا برروی داستان مجموعه‌ی جنگ ستارگان و البته طی وقایع سه‌گانه‌ی دوم این مجموعه فیلم تمرکز  کند، چگونه عمل خواهد کرد.

روز گذشته شرکت الکترونیک آرتس طی گزارش مالی که ارائه کرد، به سوالی در رابطه با انتظارات این شرکت از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order پاسخ داد. الکترونیک آرتس اعلام کرد که انتظار دارد تا بازی Star Wars Jedi: Fallen Order به رقم فروش ۶ الی ۸ میلیون نسخه‌ای تا اسفند ۱۳۹۸ (مارچ ۲۰۲۰) دست پیدا کند.

این نوع جاه‌طلبی حتی برای اثری که نام Star Wars برروی آن هک شده، کمی تعجب برانگیز است اما با توجه به طوفانی که به لطف اگران حسن ختام مجموعه فیلم‌های Star Wars وزیدن گرفته و به نوعی Star Wars خون طرفداران سر سخت این مجموعه را به جوش آورده است، بعید نیست تا شاهد فروش ۶ الی ۸ میلیونی و حتی بیشتر این Star Wars Jedi: Fallen Order باشیم.

Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌گردد. همچنین در ادامه شما را به تماشای تریلر هنگام عرضه‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order دعوت می‌کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید