نمایندگی تعمیرات موبایل در ایران

۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۹

امروزه به دلیل اینکه گوشی های هوشمند بسیاری از کارهای روزمره ما را به خود وابسته کرده اند، انواع گوشی های هوشمند و البته تعداد مراکز تعمیرات موبایل در ایران در این زمینه رو به افزایش است

زمانی که گوشی موبایل شما دچار مشکل می شود عاقلانه ترین کار مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل در ایران است

اما به دلیل وجود تحریم ها در ایران نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل برای اکثر برند های موبایل وجود ندارد. بنابراین بهترین راه حل مراجعه به مراکز معتبر تعمیرات موبایل است. تشخیص مراکز معتبر چندان سخت نیست و کافیست چند نکته مهم را درمورد مراکز تعمیرات موبایل در نظر بگیرید. در ادامه به این چند نکته خواهیم پرداخت

چگونه به نمایندگی تعمیرات موبایل اعتماد کنیم؟

  • داشتن مدرک معتبر از سازمان فنی حرفه ای در زمینه تعمیرات موبایل
  • داشتن تجربه کافی در تعمیرات موبایل
  • ارائه خدمات گارانتی در صورت خرابی محصول
  • داشتن نماد اعتماد الکترونیک ( مخصوص سایت های مرتبط )
  • داشتن قطعه اورجینال به همراه مهلت تست
  • تحویل فوری دستگاه به مشتری

معرفی نمایندگی معتبر تعمیرات موبایل IFIXITو مشابه ایرانی آن

امروزه سایت های معتبر اینترنتی با داشتن نماد اعتماد الکترونیک به وجود آمده اند که خدمات تعمیر و تعویض قطعات موبایل را به شما ارائه میدهند. این مدل سایت ها ابتدا در کشور های توسعه یافته شروع به کار کردند که برای مثال می توان به سایت iFixit.com که یکی از معتبر ترین سایت ها در این زمینه است اشاره کرد. این وبسایت فعالیت خود رو به صورت جهانی ارائه می دهد که البته کشور ایران را تحت پوشش خود قرار نمی دهد.

از این رو وبسایت های ایرانی با هدف آسوده سازی روند تعمیرات موبایل شروع به کار کرده اند. یکی از سایت های معتبر در این زمینه تا حد زیادی به وبسایت iFixit.com تشابه دارد، وبسایت ماکروتل ( https://www.macrotel.ir ) است که بیش از ۷ سال در زمینه فروش قطعات و تعمیرات موبایل فعالیت دارد.

وبسایت ماکروتل با هدف قرار دادن کاربران ایرانی سعی دارد سطح کیفی تعمیرات موبایل در در ایران مانند کشور های دیگر بالا برده و نسخه فارسی سایت  iFixit را که نشانی اینترنتی آن Macrotel.ir نام دارد برای سهولت شما کاربران گرامی راه اندازی کرده و انواع ترفند های موبایل و مراقبت از آنها را فارسی سازی کرده است.

از جمله ویژگی های کلیدی وبسایت macrotel داشتن قطعات اورجینال در دفتر تعمیرات خود می باشد. به همین دلیل تعمیر موبایل شما در ماکروتل کمتر از ۲ ساعت زمان میبرد و شما می توانید بدون معطلی اضافه، گوشی خود را تحویل بگیرید. برای اطلاع دقیق از روند تعمیر موبایل در ماکروتل به این صفحه مراجعه کنید ( https://www.macrotel.ir/blog/206-macrotel-phone-repair.html )

وجود ابزار حرفه ای تعمیرات موبایل در ماکروتل موجب می شود میزان آسیب دیدگی حاصل از باز و بسته کردن گوشی، به حداقل برسد. فروشگاه اینترنتی ماکروتل علاوه بر داشتن سرعت بالا در تعمیر و تعویض قطعات، در قبال خدمات و محصولات خود ضمانت اصل بودن و ۷ روز مهلت برگشت کالا، همچنین گارانتی تعویض برای محصولات خاصی در نظر گرفته است.

البته که وبسایت ماکروتل دارای گواهینامه ISO 9001:2015 مدارک معتبر از صنعت، معدن و تجارت و مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل می باشد که هم کیفیت محصولات و هم روند تعمیرات را تضمین میکند اما مدرک کافی نیست

مدرک تعمیرات موبایل کافی نیست !!!

از آنجاییکه تلفن های همراه امروزه تمامی اطلاعات مارا دربر گرفته اند، اگر به مرکزی که مدارک معتبر دارد مراجعه کنیم و اطلاعات ما به سرقت رفته و یا از روی دستگاه ما پاک شود راهی برای بازگشت این اطلاعات وجود ندارد. پس مدرک در اعتماد به مراکز تعمیرات موبایل کافی نیست.

سخن پایانی:

مراجعه به مراکز غیر معتبر باعث میشود بعد از تعمیر گوشی و یا تعویض قطعه موبایل خود، با مشکلاتی مانند خرابی دیگر قطعات روبرو شوید. ازین رو پیشنهاد ما اطمینان به مراکز معتبر و دارای مدرک و سابقه کاری و تخصص است که در روند تعمیرات موبایل و یا تعویض قطعات موبایل دستگاه شما اسیب های جدی تری را متحمل نشود

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید