جزئیات آخرین بهینه‌ساز عرضه‌ شده برای Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد

۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

آخرین نسخه‌ی مجموعه‌ی Call of Duty یعنی ریبوت Modern Warfare هم‌اکنون در دسترس قرار گرفته است و با فروش بسیار عالی‌اش، قله‌های چارت فروش را در نوردیده. البته این اثر در هنگام عرضه از برخی مشکلات فنی جدی رنج می‌برد و ایفینیتی وارد (Infinity Ward) برای رفع این مشکلات، یک به‌روزرسان نسبتا حجیم را برای پلتفرم‌های مقصد این بازی عرضه کرد.

به‌روزرسان ۱٫۰۵ روز گذشته با حجم ۵ گیگابایت در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین با حجم ۷ گیگابایت در دسترس پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار گرفت. البته در هنگام عرضه‌ی این به‌روزرسان، انفینیتی ‌وارد و اکتیویژن (Activision) هیچ جزئیاتی را از بهینه‌سازی‌هایی که به کمک این به‌روزرسان در بازی Call of Duty: Modern Warfare ایجاد می‌گردد را منتشر نکرد.

حال بالاخره پس از گذشت بیش از یک روز از عرضه‌ی به‌روزرسان ۱٫۰۵ بازی Call of Duty: Modern Warfare، مشخص شد این این به‌روزرسان با هدف بهینه‌سازس بازی و همچنین رفع کرش کردن و ایجاد ثبات فنی در بازی عرضه گردیده است. همچنین این بهینه‌ساز، مشکل اچیومنت‌های مربوط به بخش Spec Ops را هم رفع می‌کند. بر اساس گزارش برخی بازی‌بازان، اچیومنت‌های مربوط به بخش Spec Ops حتی با وجود تکمیل آن‌ها، برای بازی‌بازان باز نمی‌شدند.

همچنین استودیوی اینفینیتی وارد اعلام کرد که اگر بازی‌بازان با کرش و مشکلات مربوط به پایداری فنی Call of Duty: Modern Warfare رو به رو شدند، حتما این مشکلات را به استودیوی مورد نظر گزارش کنند.

Call of Duty: Modern Warfare به‌زودی در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار می‌گیرد. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با Call of Duty: Modern Warfare، به نقد و بررسی آن با نام این یعنی جنگ مدرن، یعنی ندای وظیفه حقیقی مراجعه فرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید